Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Тарашанська сільська рада

Новини

15.01.2010 09:44

Юлія Тимошенко зустріла Новий рік разом з людьми на Майдані |  Громадське життя

“Щоб ми всі з вами разом побачили країну такою, як ми хочемо її бачити. І щоб ми з вами зараз загадали спільне побажання – це сильна, заможна, красива європейська країна. І на нас будуть рівнятися, і ми будемо дійсно гордістю. Але так буде, якщо ми з вами попрацюємо”, - сказала Юлія Тимошенко, вітаючи спів-вітчизників з Новим 2010 роком, повідомляє персональний сайт Тимошенко.
Прем’єр-міністр привітала всіх присутніх зі святом, побажала щастя та любові кожній людині. “Хай наступний рік принесе вам щастя і саме головне – несе любов, тому що любов – це єдине, що варте життя, єдине, що творить все наше життя”, - побажала вона.
Після цього Юлія Тимошенко запропонувала всім, хто прийшов зустрічати Новий рік на Майдан, порахувати до трьох, і на рахунок “три” обняти свого коханого чи кохану і поцілувати їх.
Після того, як всі разом проскандували відлік “один, два, три”, люди на Майдані почали обійматися. “Тепер зрозуміло, що ми можемо бачити світ зовсім іншими, щасливими очима. І коли ми з вами збираємося на Майдані, то є дуже добра прикмета: з ким зустрічаєш новий рік на Майдані, з тим залишаєшся на п’ять років мінімум”, - пожартувала Юлія Тимошенко.
Прем’єр-міністр разом з громадянами відраховувала останні десять секунд до початку нового року, а в останню секунду всі разом проголосили взаємне привітання “З Новим роком!”
Після цього на Майдані розпочався концерт “З Україною в серці”.