Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Тарашанська сільська рада

Новини

13.01.2010 09:50

Замість державної буде внутрішня шкільна атестація |  Освіта

За його словами, таке нововведення стало можливим після наради представників Ради директорів середніх шкіл при Кабінеті Міністрів України за участю Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яка відбулася у грудні 2009 р. Це  дало змогу зробити головне - розвести в часі зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та завершення навчального процесу в середніх школах. Відтак значно знизиться фізичне і особливо моральне навантаження на випускників шкіл. Найважливіше полягає в тому, що зовнішнє незалежне оцінювання стало частиною вступної кампанії до вищих навчальних закладів, яка не буде прив’язана до шкільного навчального процесу.
Підсумкова атестація у випускних класах основної школи (дев’ятих) відбуватиметься без змін — усно (за білетами) або письмово (за збірниками Міністерства освіти і науки України) та проходитиме з 2 по 18 червня.
2 червня дев’ятикласники писатимуть обов’язковий диктант з української мови.
У випускних класах старшої школи (одинадцятих) державна підсумкова атестація проходитиме з 10 по 17 травня. Випускники шкіл мають написати контрольні роботи з трьох предметів - переказ з української мови (обов’язково) за збірником МОН, математики або історії України (за вибором) залежно від профілю класу - математично-природничого чи гумані-тарного, та одного навчального предмета на вибір. Завершення навчання в 1-11 класах відбудеться в один день - 27 травня. Вручення атестатів про середню освіту відбуватиметься з 29 по 31 травня - за рішенням адміністрації школи та батьківських комітетів.
  • Автор:Віктор ЧУХЛІБ. (УКРІНФОРМ)