Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Луковицька сільська рада

Новини

10.05.2017 17:15

Мітинг приурочений 72-річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні.  |  Інформації
Мітинг приурочений 72-річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні. Мітинг відбувся 9 травня 2017 року біля пам’ятника «Матері-Вітчизни» в с.Луковиця, на який було запрошено ветеранів ВВВ та учасників зони АТО.


19.04.2017 12:23

«Свято-футболу», Традиційний турнір імені В.Сафрюка  |  Фізкультура і спорт
«Свято-футболу», 
Традиційний турнір імені  В.Сафрюка
У понеділок 17 квітня 2017 року на сільському стадіоні с. Луковиця відбувся традиційний турнір по футболу, присвячений вшануванню пам’яті Сафрюка Віктора Васильовича,який загинув під час бойових дій в республіці Афганістан. Участь прийняли команди сіл Луковиця, Годинівка, Молодія, Цурень.
Володярем кубка стала команда с. Луковиця, фіналістом - команда с. Годинівка, ІІІ місце здобула команда с. Цурень.
26.01.2016 17:28

«Щодо поіменного голосування» |  Законодавство
«Щодо поіменного голосування» Повідомляємо, що 23 лютого 2016 року набуде чинності Закон України від 26 листопада 2015 року


20.05.2014 17:32

XXVІ сесія Луковицької сільської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
19 травня відбулась XXVІ сесія Луковицької сільської ради VI скликання. На порядок денний сесії були винесені питання про зменшення доходів та видатків бюджету сільської ради, земельні питання, розгляд звернень громадян та інші. Участь в роботі сесії також взяли голова районної ради Григорій Ванзуряк та депутат районної ради, начальник районного відділу Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області Тоадер Ниміжан.


03.04.2014 14:56

ХХV сесія Луковицької сільської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
31 березня відбулась ХХV сесія Луковицької сільської ради VI скликання, участь в якій взяв начальник відділу Держземагенства у Глибоцькому районі Дмитро Онуфрійчук. На сесії були розглянуті в основному земельні питання.


27.01.2014 14:35

Загальні збори громадян сіл Луковиця та Кут |  Діяльність органів місцевого самоврядування
26 січня відбулись загальні збори громадян сіл Луковиця та Кут. Участь в зборах взяли голова районної ради Валерій Ротар, начальник відділу Держземагенства у Глибоцькому районі Дмитро Онуфрійчук. Валерій Манолійович розпочав свій виступ із хвилини мовчання в пам`ять загиблим на Майдані Незалежності в Києві. Сільський голова Дмитро Столяр прозвітував перед присутніми про виконання програми соціально-економічного розвитку населених пунктів сільської ради за 2013 рік, інформував про надходження і витрачання коштів добровільних внесків за 2013 рік і встановлення розміру зборів коштів на 2014 рік, утримання місцевої пожежної охорони на території сільської ради. Також обговорили питання ремонту місцевого будинку культури, благоустрою стадіону та забезпечення медичним обладнанням лікарської амбулаторії. Окрім цього порушили питання газифікації населених пунктів даної сільської ради, роботи трансформаторних підстанцій, земельні питання.


18.12.2013 17:55

ХХІІ сесія Луковицької сільської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
17 грудня відбулась ХХІІ сесія Луковицької сільської ради VI скликання. На розгляд сесії виносились питання про внесення змін до сільського бюджету на 2013 рік, земельні питання та інші.


22.11.2013 16:49

ХXI сесія Луковицької сільської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
14 листопада відбулось засідання ХXI сесії Луковицької сільської ради VI скликання. На порядку денному сесії були внесені зміни до сільського бюджету на 2013 рік, затверджена нова редакція статуту ДНЗ с. Луковиця, розглянуті земельні питання.


20.09.2013 11:42

Відбулось засідання ХХ сесії Луковицької сільської ради VI скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
19 вересня відбулось засідання ХХ сесії Луковицької сільської ради VI скликання. На сесії було розглянуто питання про внесення змін до сільського бюджету на 2013 рік, затвердження технічної документації із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та розгляд звернень громадян.


26.07.2013 12:09

Засідання ХІХ сесії Луковицької сільської ради VI скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
25 липня відбулось засідання ХІХ сесії Луковицької сільської ради VI скликання, участь в якій взяв начальник відділу Держземагентства у Глибоцькому районі Дмитро Онуйрійчук. На розгляд сесії виносились питання про затвердження змін, внесених до Положення про порядок участі замовників, внесення змін до сільського бюджету на 2013 рік, земельні питання та інші.


26.04.2013 17:36

XVIII сесія Луковицької сільської ради VI скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
25 квітня відбулось засідання XVIII сесії Луковицької сільської ради VI скликання, участь в якій взяв начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Дорін Тарица, депутати сільської ради, керівники установ та організацій, які знаходяться на території сільської ради. Основними питаннями, про які доповідав Луковицький сільський голова Дмитро Столяр, були визнання існуючого генерального плану с.Луковиця придатним для подальшого користування, затвердження Положення про порядок участі замовників у розвитку інфраструктури села, внесення змін до Положення про сплату єдиного податку. Також на розгляд сесії виносились інші важливі питання, в тому числі й земельні.


16.03.2011 14:49

Відбулась сходка жителів села Луковиця |  Інформації
6 березня 2011 року в клубі села Луківці відбулись збори жителів села, в яких взяли участь начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Дорін Тарица та депутат Чернівецької обласної ради Георгій Придій. Розглядались наступні питання: звіт сільського голови про соціально-економічний розвиток села за 2010 рік та завдання на 2011 рік, про становлення ставки самооподаткування домогосподарств по сільській раді, про утримання місцевої пожежної охорони на території сільської ради та встановлення часткового збору коштів на 2011 рік.


22.12.2010 10:58

Матерям-героїням одноразову винагороду виплатили вчасно  |  Інформації
з 1 січня 2008 року в нашій державі засновано одноразову грошову винагороду багатодітним матерям, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня’’. Згідно Указу Президента України їм вручили посвідчення та нагрудні знаки.


29.11.2010 14:27

Голову і депутатів обрали — роботу розпочинають |  Діяльність органів місцевого самоврядування
В актовому залі Глибоцького ліцею відбулась перша сесія новообраного депутатського складу селищної ради VІ скликання за участю голови районної ради Григорія Ванзуряка, заступника голови райдержадміністрації Лариси Калинюк. Згідно закону, проголосували (одноголосно) за призначення на посаду селищного голови Костянтина Горячка і 30 депутатів, яким вручили посвідчення.


29.11.2010 12:45

Передплата триває! Поспішайте на пошту! |  Інформації
Чернівецька дирекція УДППЗ «Укрпошта» повідомляє, що триває передплатна кампанія на 2011 рік.