Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Луковицька сільська рада

Документи

Останні документи

27.12.2018. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться в с. Луковиця, вул. Сафрюка В.,16 Глибоцького району Чернівецької області гр. Будак Віоріці Василівні.
завантажити документ
27.12.2018. Про затвердження містобудівної документації "Детальний план території на можливість реконструкції колишньої будівлі гараж-майстерні під магазин будматеріалів, яка розташована в с. Луковиця по провулку Молодіжному № 8, Глибоцького району, Чернівецької області" гр. Сафрюку Володимиру Лазаровичу.
завантажити документ
27.12.2018. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходяться в с.Луковиця Глибоцького району Чернівецької області Гр. Рупташ Андрію Мирославовичу
завантажити документ
27.12.2018. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Луковиця, села Кут, хутір Фундоя Луковицької сільської ради Глибоцького району, Чернівецької області.
завантажити документ
27.12.2018. Про звернення депутатів Луковицької сільської ради VІІ скликання до голови та депутатів Чагорської ОТГ
завантажити документ
04.12.2018. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, що знаходиться в с. Кут, вул. Шкільна № 2, Глибоцького району, Чернівецької області гр. Усмановій Людмилі Михайлівні.
завантажити документ
04.12.2018. Про погодження передачі земельної частки (паю) гр. Косовану Михайлу Івановичу.
завантажити документ
04.12.2018. Про погодження передачі земельної частки (паю) гр. Косован Валентині Іванівні.
завантажити документ
04.12.2018. Про внесення змін до рішення сесії Луковицької сільської ради « Про сільський бюджет на 2018 рік»
завантажити документ
05.11.2018. «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території на можливість реконструкції колишньої будівлі гаража-майстерні під магазин будматеріалів в с. Луковиця по провулку Молодіжному № 08, Глибоцького району Чернівецької області гр. Сафрюку Володимиру Лазаровичу.
завантажити документ