Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцька районна рада

Новини

06.03.2018 12:46

Працівників сфери перевезення інформують: майбутня пенсія напряму залежить від соціальної стабільності |  Повідомлення Пенсійного фонду
Ми звикли скаржитися на погані дороги, медичне обслуговування, забезпеченість загальноосвітніх закладів, малі розміри пенсійних виплат, однак не замислюємося звідки беруться кошти, які спрямовуються на фінансування витрат для їх утримання.


06.03.2018 12:44

На автостанціях Чернівецької області звучать повідомлення з актуальних питань пенсійного забезпечення  |  Повідомлення Пенсійного фонду
На автостанціях Чернівецької області звучать повідомлення з актуальних питань пенсійного забезпечення

Пенсійники Буковини досягли домовленості з ТОВ «Чернівціавтотранс» щодо сприяння фахівцям Фонду в роз'ясненні змін в пенсійному законодавстві та переваг легальної зайнятості. Відтепер на автостанціях Буковини щогодини звучатимуть аудіоповідомлення про негативні наслідки тіньової зайнятості, про відповідальність роботодавців за порушення чинного законодавства та щодо прав громадян на гідне пенсійне забезпечення. «Це наша спільна відповідальність за майбутнє наших працівників та працюючих громадян», - зазначив директор ТОВ «Чернівціавтотранс» Олександр Кривохижий.
Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області18.01.2018 12:23

Консультація |  Інформації
Консультація Павле Дмитровичу, я багато років займався власним невеликим бізнесом і був оформлений як ФОП. Зараз мені запропонували дуже роботу з нормальною зарплатою. Тому треба якомога швидше ліквідувати свій ФОП. Скажіть як це зараз зробити? Куди звертатися, що потрібно?


18.01.2018 12:22

Консультація |  Інформації
Консультація Добрий день! Звертаюся до Вас, бо більше не знаю, в кого спитати. Ми з чоловіком прожили разом більше 20 років, виростили 2 дітей. Однак вже давно зрозуміли, що краще нам жити окремо, чекали лише, доки діти виростуть, стануть на ноги і почнуть самостійне життя. Зараз збираємо розлучатися. Тож прошу роз’яснити, яке майно ми маємо розділити, а яке ні?


15.12.2016 10:50

Про перерахунки пенсії у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 01.12.2016 |  Повідомлення Пенсійного фонду
Про перерахунки пенсії у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 01.12.2016 01.12.2016
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (зі змінами) розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.12.2016 становить 1247,00 грн.
У зв’язку з цим, з 1 грудня 2016 року підвищено мінімальний розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Зокрема, перерахуються пенсії за віком за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок – 20 років страхового стажу (для пенсій призначених до 01.10.2011) та 35 років у чоловіків та у жінок – 30 років страхового стажу (для пенсій призначених після 01.10.2011). При цьому, перерахується підвищення до пенсії за напрацьований понаднормативний стаж.
Звертаємо увагу, що мінімальні розміри пенсії за віком та підвищення за понаднормативний стаж відповідно до ст. 28 зазначеного Закону перераховуються лише непрацюючим пенсіонерам.
Зауважимо, що працюючим пенсіонерам перерахунок у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, проводиться після звільнення з роботи або припинення підприємницької чи іншої трудової діяльності.13.10.2016 09:22

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера» |  Повідомлення податкової інспекції
Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера» Одним із пріоритетних напрямків роботи управління Пенсійного Фонду України в Глибоцькому районі є робота з майбутніми пенсіонерами. В усіх управліннях області запроваджено послугу завчасної перевірки документів для призначення пенсії. Постійно збільшується кількість осіб передпенсійного віку, які звертаються для перевірки записів в трудових книжках, визначення права на пенсію, вибору оптимального заробітку. До співпраці залучено як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. На базі Центрів зайнятості періодично проводяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групам, в тому числі і з особами передпенсійного віку.


13.10.2016 09:21

Пам'ятка працюючому пенсіонеру |  Повідомлення Пенсійного фонду
Пам Отримуєте пенсію та продовжуєте працювати? Для попередження непорозумінь та переплат пенсійних коштів просимо з максимальною відповідальністю віднестись до свого обов’язку вчасно повідомляти органи Пенсійного фонду про прийом на роботу (реєстрацію підприємницької діяльності) чи звільнення з роботи.


13.10.2016 09:20

Переваги користування Веб-порталом Пенсійного фонду  |  Повідомлення Пенсійного фонду
 Переваги користування Веб-порталом Пенсійного фонду Глибоцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Чернівецької області нагадує про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління.


06.07.2016 08:47

Зменшення ставки єдиного внеску – шлях до легалізації заробітної плати!  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Зменшення ставки єдиного внеску – шлях до легалізації заробітної плати!

Заробітну плату в «конвертах», без перебільшення, можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку суб'єктами господарювання виплачується нелегально. Біда ж у тому, що й самі наймані працівники погоджуються одержувати або всю заробітну плату, або її частину «у конвертах». І роботодавці і наймані працівники в один голос зазначали, що причиною такого явища, є високі тарифи оподаткування на фонд заробітної плати, які в сукупності становили близько її половини.


06.07.2016 08:46

Пенсійний фонд інформує |  Повідомлення Пенсійного фонду
Пенсійний фонд інформує Шановні краяни! Погодившись на зарплату в «конверті», Ви свідомо позбавляєте себе гідного пенсійного забезпечення в майбутньому, адже при обчисленні пенсії беруться до уваги стаж роботи та розмір заробітної плати.


06.07.2016 08:45

Добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Добровільної участі у системі загальнообов’язкового 
державного соціального страхування
Ні для кого не секрет, що значна частина працездатного населення району працює нелегально, як за кордоном, так і на території області (України).
Понад 15% населення області у віці від 15 до 60 років не задіяні у жодній сфері економічної діяльності та не перебувають на обліку в районних центрах зайнятості. Понад двадцять останніх років спостерігається тенденція до переміщення значної кількості робочої сили у формі нелегальної трудової міграції.06.07.2016 08:44

Найбільші боржники Глибоцького обיєднаного управління Пенсійного фонду України Чернівецької області станом на 01.07.2016 року  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Найбільші боржники
Глибоцького обיєднаного управління 
Пенсійного фонду України Чернівецької області
станом на 01.07.2016 року
Глибоцьке об»єднане управління Пенсійного фонду України Чернівецької області повідомляє, що найбільшими боржниками до Пенсійного фонду є ВАТ «Букогор», ДП «Карапчівський спиртзавод», ВАТ “Глибоцьке РТП” та ПП «Туркер».


01.07.2016 11:17

Привітання голови Глибоцької районної ради з Днем архітектора України |  Інформації
Привітання голови Глибоцької районної ради з Днем архітектора України Шановні архітектори!
Сьогодні ваше свято – день архітектора України, Ви вибрали професію, яка завжди була необхідна людям, яка є окрасою життя. День архітектури не даремно відзначається по всьому світу – нетлінні твори архітекторів дарують людям естетичне і практичне задоволення, приносячи в життя кожної людини радість.
Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуючи будівництво різних об’єктів, зберігаючи при цьому пам’ятки архітектури і історії нашого району.
Дозвольте побажати Вам, працівники архітектури району, міцного здоров’я, наснаги, добробуту, активної та плідної творчості, а нелегка робота архітектора завжди виводила вас на дорогу, збудовану Вами ж!
З повагою голова районної ради Петро Панчук01.07.2016 11:14

На турбазі в с. Просикуряни відбулось відкриття XIX табірної зміни профільного пересувного туристсько-виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга» |  Інформації
На турбазі в с. Просикуряни відбулось відкриття XIX табірної зміни профільного пересувного туристсько-виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга» 30 червня на турбазі в с. Просикуряни відбулось відкриття XIX табірної зміни профільного пересувного туристсько-виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга». Участь в урочистому відкритті табірної зміни взяв голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, побажавши учасникам табору легких рюкзаків, сприятливої погоди під час походу.
З 1997 року 2207 вихованців Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді пройшли вишкіл табору «Райдуга». В цьому році 123 вихованця Центру туризму та 38 осіб з Донецької та Луганської областей у рамках Всеукраїнської ініціативи спільного оздоровлення дітей з південно-східних та західних регіонів України братимуть участь у XIX табірної зміни. Більше 10 груп відправляться у спортивно-туристські походи та краєзнавчі експедиції I-ї, II-ї та III-ї категорії складності, зокрема пішохідні, водні, велосипедні походи, географія яких поширюється на – Буковину, Франківщину, Закарпаття та Румунію.
01.07.2016 11:06

Відповідь департаменту фінансів Чернівецької ОДА на лист Глибоцької районної ради від 12.05.2016 № 01-11/238 |  Інформації
Департамент фінансів обласної державної адміністрації на лист від 12.05.2016 № 01-11/238 та в доповнення до листа від 20.04.2016 № 06-16/11/874, надсилає відповідь Міністерства фінансів України на звернення Чернівецької облдержадміністрації стосовно спрямування частини коштів державного бюджету (митних платежів) на розбудову (в т.ч. благоустрою та санітарного прибирання під’їзних шляхів) міжнародного пунктів пропуску.
Міністерство фінансів України на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 11.03.2016 №3755/0/2-16 розглянуло звернення Чернівецької обласної державної адміністрації від 29.02.2016 №01.19-65/747 стосовно перегляду частки перерахування коштів до спеціальних фондів обласних бюджетів від перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів та спрямування частини коштів від перевиконання на розбудову міжнародних пунктів пропуску і повідомляє.
Пунктом 33 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу (зі змінами від 24.12.2015), передбачено залишення на регіональному рівні 50 відсотків понадпланових щомісячних надходжень митних платежів, сплачених до державного бюджету на територіях Волинської, Львівської, Одеської і Чернівецької областей та м. Києва.
Крім того, даною нормою, зокрема, передбачено:
- Затвердження переліку об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація зазначених заходів згідно з експериментом, відповідною обласною, Київською міською державними адміністраціями за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства;
- Розширення напряму використання коштів (на розвиток будь-яких автомобільних доріг загального користування державного значення у визначених експериментом регіонах).
Кабінетом Міністрів України 3 лютого 2016 року прийнято постанову № 45 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2015р. №726». Зокрема, зазначеною постановою внесено зміни до Порядку спрямування коштів до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів та до Методики розрахунку щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів у розрізі регіонів.
У звернені Чернівецької обласної державної адміністрації висловлена пропозиція щодо збільшення частки перерахування коштів до спеціальних фондів обласних бюджетів з 50 відсотків до 75 відсотків від перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів.
За даними державної казначейської служби Чернівецька обласна державна адміністрація станом на 01.04.2016 використала лише 15,9 відсотка (26,4 млн.грн.) від обсягу перерахованих коштів за період дії експерименту (166,4 млн.грн.).
Також зазначена пропозиція суперечить статті 7 Бюджетного кодексу щодо дотримання принципу збалансованості, оскільки її реалізація призведе до втрат доходів загального фонду Державного бюджету України і, відповідно, зменшить ресурс фінансування загальнодержавних соціальних програм, які згідно статті 87 Бюджетного кодексу здійснюються виключно за рахунок Державного бюджету України.
Заступник Міністра – керівник апарату О.МакароваГлибоцька районна рада