Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцька районна рада

Документи

Рішення №57-18/08 від 23.05.2008. Про символіку Глибоцького району
завантажити документ

 

 


ГЛИБОЦЬКА РАЙОННА  РАДА

 

ХVІІІ СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ № 57-18/08

               

                23 травня 2008 року                                                                                                         смт. Глибока

 

 

 

Про символіку Глибоцького

 району

---------------------------------------

 

            Керуючись ст. 22, п. 14 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки Українського геральдичного товариства, рекомендації районної геральдичної комісії від 21.05.2008 року, враховуючи рекомендації постійних комісій  та колегії районної ради стосовно символіки Глибоцького району, районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити:

- герб Глибоцького району, як такий, що найбільше відповідає особливостям Глибоцького району та нормам і правилам геральдики, (зразок додається)

 - прапор Глибоцького району, як такий, що найбільше відповідає особливостям Глибоцького району та нормам і правилам геральдики (зразок додається),

2. Заступнику голови районної ради Тімішу Г.І. організувати виготовлення еталону герба та прапора Глибоцького району, який розмістити на зберігання у кабінеті голови районної ради.

3. Використання герба та прапора Глибоцького району регулюється Положенням про порядок використання символіки Глибоцького району, затвердженого рішенням  районної ради  №86-17/2001 від 8 серпня 2001 року.

            4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, транскордонного співробітництва та євроінтеграції (Жижиян І.Є.) та заступника голови районної ради Тіміша Г.І.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                Г.С.Ванзуряк

 

 

 

 

 

Глибоцька районна рада