Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Волоківська сільська рада

Новини

20.04.2018 11:13

Витяг з Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (ДСП 8.8.1.2.001-98) для населення, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам дачних та індивідуальних господарств, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення організації дотримання законодавства під час проведення робіт із пестицидами і агрохімікатами. |  Екологія
Витяг з Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (ДСП 8.8.1.2.001-98) для населення, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам дачних та індивідуальних господарств, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення організації дотримання законодавства під час проведення  робіт із пестицидами і агрохімікатами. І. Державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (ДСП 8.8.1.2.001-98).


22.04.2016 14:47

Зустріч Голови Волоцької ОТГ з медпрацівниками. |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Зустріч Голови Волоцької ОТГ з медпрацівниками. Зустріч Голови Волоцької ОТГ з медпрацівниками.


26.01.2016 17:21

«Щодо поіменного голосування» |  Законодавство
«Щодо поіменного голосування» Повідомляємо, що 23 лютого 2016 року набуде чинності Закон України від 26 листопада 2015 року


05.06.2014 12:57

XXVIІІ сесія Волоківської сільської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
4 червня в приміщенні Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась XXVIІІ сесія Волоківської сільської ради VI скликання. На порядок денний сесії були винесені питання про розгляд листа Асоціації органів місцевого самоврядування в Глибоцькому районі щодо встановлення надбавки працівникам дошкільних установ та працівникам бібліотек, внесення змін до сільського бюджету на 2014 рік, земельні питання та інші.


12.05.2014 10:09

ХХVIІ сесія Волоківської сільської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
25 квітня відбулась ХХVIІ сесія Волоківської сільської ради VI скликання. Були розглянуті земельні питання, заяви громадян, затверджені розпорядження сільського голови за І квартал 2014 року та інші.


25.03.2014 18:21

Відбулись загальні збори громадян сіл Волока та Грушівка |  Життя територіальних громад
23 березня відбулись загальні збори громадян сіл Волока та Грушівка. Сільський голова Валентин Глопіна прозвітував перед присутніми про соціально-економічний розвиток населених пунктів сільської ради за 2013-2014 рр. Також обговорили питання санітарного стану та благоустрою територій сіл Волока і Грушівка, формування та використання коштів цільового фонду на 2014 рік, створення громадського формування, стан надання послуг по електропостачанню Глибоцьким РЕМом, надання послуг Волоківською амбулаторією загальної практики сімейно медицини.


04.03.2014 15:48

XXVІ сесія Волоківської сільської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
28 лютого відбулась XXVІ сесія Волоківської сільської ради VI скликання, в якій взяв участь голова районної ради Григорій Ванзуряк. На порядок денний сесії були винесені питання про розподіл залишків загального та спеціального фондів сільського бюджету на 2014 рік, передачу спецавтомобіля «швидка допомога» на баланс комунального закладу "Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги", розглянуті заяви громадян, земельні питання та інші.


18.12.2013 17:49

ХХІV сесія Волоківської сільської ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
12 грудня відбулась ХХІV сесія Волоківської сільської ради VI скликання. На розгляд сесії виносились питання про встановлення місцевих податків і зборів на 2014 рік, земельні питання, розгляд заяв громадян та інші.


29.10.2013 17:56

Перебування голови районної ради Валерія Ротаря в селах Волока та Грушівка |  Інформації
25 жовтня голова районної ради Валерій Ротар здійснив виїзний прийом громадян в Волоківській сільській раді. Згодом керівник представницької влади району взяв участь в засіданні ХХІІІ сесії Волоківської сільської ради VI скликання, де також були присутні начальник Глибоцького РЕМу Степан Мельник та заступник начальника відділу Держкомзему в Глибоцькому районі Степан Яценюк. На сесії сільський голова Валентин Глопіна прозвітував перед присутніми про виконання програми економічного та соціально-культурного розвитку села, також розглядались питання про роботу виконкому в міжсесійний період, зміни до сільського бюджету, питання по електропостачанню села, земельні та ряд інших питань.
Також Валерій Манолійович побував в селі Грушівка, де ознайомився з ходом виконання будівельно-монтажних робіт на мосту по вул.А.Пумнула.
А ввечері в будинку творчості та дозвілля села Волока відбувся творчий вечір художнього керівника даної установи, Заслуженого працівника культури України Михайла Дякона з нагоди його 60-літнього ювілею. З цієї нагоди на свято окрім голови районної ради Валерія Ротаря завітали представники обласного управління культури, районного відділу культури та багато інших, які шанують та поважають ювіляра, його вклад у творче життя району та області. Потрібно відмітити організацію даного заходу, яка була на належному високому рівні. Художніми номерами радували всіх присутніх в залі артисти з Глибоцького та Герцаївського районів.15.10.2013 17:37

Загальні збори жителів сіл Волока та Грушівка |  Діяльність органів місцевого самоврядування
14 жовтня в будинку культури села Волока відбулись загальні збори жителів сіл Волока та Грушівка. Участь в зборах взяли заступники голів районної ради Петро Тимофтій та райдержадміністрації Михайло Божеску, начальник відділу Держземагентства у Глибоцькому районі Дмитро Онуфрійчук, заступник начальника ДПІ в Глибоцькому районі Іван Панчук. Сільський голова Валентин Глопіна прозвітував перед присутніми про соціально-економічний розвиток села. Також йшлося про формування та використання коштів цільового фонду, розглядались земельні питання та інше.


23.07.2013 11:26

Засідання ХХІ сесії Волоківської сільської ради VI скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
8 липня відбулось засідання ХХІ сесії Волоківської сільської ради VI скликання. На розгляд сесії виносились питання про стан та заходи щодо покращення роботи підприємств торгівлі в селах Волока та Грушівка, про роботу виконкому сільської ради в міжсесійний період, земельні питання та інші.


04.06.2013 18:09

Засідання ХХ сесії Волоківської сільської ради VI скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
3 червня відбулось засідання ХХ сесії Волоківської сільської ради VI скликання, в якій взяв участь голова районної ради Валерій Ротар та депутат районної ради, головний редактор газети “Новий день” Микола Шапка. На розгляд сесії виносились питання затвердження договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади села, розгляд звернень громадян, земельні питання та інші.


24.05.2013 17:46

День села Волока |  День для святкування
22 травня в селі Волока відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня села. На свято завітали голова районної ради Валерій Ротар, заступник голови райдержадміністрації Михайло Божеску, начальник відділу культури та туризму РДА Ольга Крючко та директор РКБТД Роман Нагірний. Насамперед свято розпочалось з урочистого богослужіння в Святомиколаївському храмі, яке провів благочинний Іоанн Горда та ще більше десяти священнослужителів нашого району. Далі святкування перенеслись в центр села, де відбувся святковий концерт та народні гуляння. Керівники району привітали громаду села та вручили грамоту Волоківському сільському голові Валентину Глопіні за значний внесок у розвиток села.


25.04.2013 14:38

Засідання ХІХ сесії Волоківської сільської ради VI скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
24 квітня в актовому залі Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось засідання ХІХ сесії Волоківської сільської ради VI скликання, участь в якій взяли депутати сільської ради, керівники установ та організацій, які знаходяться на території сільської ради. На порядок денний виносились питання про роботу виконкому в межсесійний період, забезпечення державного громадського порядку на території сільської ради, продовження капітального ремонту будівлі місцевого ДНЗ, земельні питання. Також Волоківський сільський голова Валентин Глопіна підняв питання вивозу сміття з сіл Волока і Грушівка, для чого місцевий приватний підприємець Василь Паламарюк за власні кошти відкриє фірму, яка і буде вирішувати таке важливе для громади екологічне питання.


31.03.2011 14:05

Загальні збори громади |  Інформації
27 березня 2011 року в селі Волока відбулись збори громади, на яких розглядались питання про встановлення ставок збору на самооподаткування сільського населення на 2011 рік та використання коштів від самооподаткування за 2010 рік, про санітарний стан та благоустрій, стан доріг та стан газифікації сіл Волока та Грушівка. В зборах взяли участь голова районної ради Валерій Ротар, голова райдержадміністрації Микола Загарюк, начальник управління Пенсійного фонду в Глибоцькому районі Іван Крецу, начальник Глибоцького РВ УМВС України в Чернівецької області Геннадій Федорюк, заступник начальника Глибоцького РЕМу Анатолій Лукаш та головний державний податковий інспектор-ревізор ДПІ в Глибоцькому районі Віктор Майщук.