Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини району ( Екологія )

21.07.2010 13:05

А без води і ні туди, і ні сюди
Коли її занадто багато та ще й брудної — біда. Іще більша біда, коли питна водиця стає непридатною для споживання. У багатьох помешканнях таке трапилось після нинішніх злив. І досі у підтоплених місцях кринична вода не годиться для приготування їжі та пиття. А коли колодязь викопаний неподалік вбиралень (таке буває) чи поблизу сараїв із худобою або смітників, отоді таке сусідство іще більше загрожує здоров’ю людини. Довкола криниці повинна бути відмостка, водовідвідні канали, справне покриття.


21.07.2010 09:29

Головний державний санітарний лікар району Тодор НІМІЖАН розповів про забезпечення мешканців у потерпілих населених пунктах питною водою
Він зазначив, що забезпечення мешканців у потерпілих населених пунктах питною водою регулярне, доставляють її чотири спеціальні автоцистерни.


05.07.2010 17:02

Хвороба від брудної води
Після тривалих, почасти зливових дощів, якість питної води значно погіршилась. До речі, у нашому районі близько 70 тис. сільського населення споживають воду з індивідуальних криниць. Всього ж на Глибоччині налічується 156 громадських криниць та 20 тис. індивідуальних. І в жодній із них вода неналежної якості. А відомо, що споживання води з наднормативним вмістом нітратів шкодить здоров’ю.


01.06.2010 16:57

Санепідслужба району застерігає, попереджає, радить!
На даний час склалась несприятлива ситуація у зв'язку із зливовими дощами.


01.06.2010 16:56

Зливні дощі20.04.2010 14:38

Час реально оцінювати стан навколишнього середовища
Сьогодні наші парки, сквери, лісосмуги потерпають від сміття та побутових відходів. Це для нас, на жаль, стає нормою життя, що підтверджують хоча б такі цифри: 28,17 га сільськогосподарської землі під полігонами зайнято для утилізації відходів. Щорічно в районі утворюється близько 7 тисяч тонн побутових решток.


19.04.2010 16:34

Санепідемстанція09.04.2010 14:07

Проведений місячник санітарної очистки
Проведений місячник санітарної очистки Протягом 10 днів проведення місячника санітарної очистки та благоустрою районною санепідемслужбою перевірено більше 35 об'єктів, притягнуто до адміністративної відповідальності 15 осіб, дано 35 приписів по усуненню порушень санітарного законодавства. Санепідслужба району звернулася до керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, сільських голів, підприємців, мешканців району більш серйозно ставитись до проведення робіт по санітарній очистці та благоустрою території населених пунктів.


30.03.2010 16:01

Наше здоров’я — це санітарно-екологічне благополуччя, привабливість краю
Визначивши за основну мету захист населення від інфекційних хвороб та покращення санітарно-екологічного благополуччя населених пунктів, райдержадміністрація і районна рада прийняли 18 березня 2010 р. (№14) спільне розпорядження „Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Глибоцького району у 2010 році”, згідно із яким селищному та сільським головам рекомендовано організувати проведення весняного — з 20 березня до 1 травня та осіннього — з 1 жовтня до 1 листопада 2010 року місячників санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, а відповідно й прибережних смуг річок і водойм, автомобільних доріг, туристичних трас, зон відпочинку, придорожніх лісосмуг, парків, цвинтарів, ринків. Відповідно йдеться і про забезпечення виконання рішення ХІ сесії Чернівецької обласної ради від 23.10.2003 р. щодо участі в щорічному обласному конкурсі „Населений пункт найкращого благоустрою і громадського порядку”. Для виконання даного розпорядження передбачено залучити до роботи відповідні районні структури та служби, керівництво підприємств, організацій та установ, селянських спілок та фермерських господарств. Водночас, райдержадміністрацією та районною радою буде здійснюватись постійний контроль за реалізацією намічених заходів, інформування громадськості через ЗМІ.