Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Глибоцький район

Новини району ( Інформації )

17.06.2015 10:21

Відкрито пункт по оформленню паспортів громадянам України для виїзду за кордон, в тому числі біометричних
Відкрито пункт по оформленню паспортів громадянам України для виїзду за кордон, в тому числі біометричних Вівторок, 16 червня нинішнього року, безперечно, увійде в історію Глибоцького району. Саме цього дня у районному секторі Державної міграційної служби відбулась подія, на яку жителі Глибоччини очікують віддавна. Мова йде про офійційне відкриття робочої станції з оформлення паспорта громадянина України для виїзду закордон. У церемонії відкриття взяли участь голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук, начальник управління ДМС у Чернівецькій області Віталій Вербицький, голова райради Григорій Ванзуряк, перший заступник голови РДА Віталій Гуменний, голова громадської ради при УМВС у Чернівецькій області Георгій Пишний.


17.06.2015 10:15

15 червня в рамках відзначення 74-ї річниці з дня народження відомого українського кіноактора та режисера Івана Миколайчука на Глибоччину завітали гості, які особисто співпрацювали зі славетним буковинцем, були знайомі та дотичні до його творчості. Зокрема, це працівники кіностудії ім.О.Довженка – Сергійко Алла Олександрівна – кіноактриса, Ясько Віталій Васильович – художник–постановник, заслужений працівник культури, Ігнатов Михайло Якович – кіноактор, Зимовець Віталій Андрійович – оператор–постановник, заслужений діяч мистецтв. Ці люди знані не лише як видатні культурні діячі, а й, насамперед, великі патріоти України, які примножують своїми досягненнями театральні здобутки нашої держави.
15 червня в рамках відзначення 74-ї річниці з дня народження відомого українського кіноактора та режисера Івана Миколайчука на Глибоччину завітали гості, які особисто співпрацювали зі славетним буковинцем, були знайомі та дотичні до його творчості. Зокрема, це працівники кіностудії ім.О.Довженка – Сергійко Алла Олександрівна – кіноактриса, Ясько Віталій Васильович – художник–постановник, заслужений працівник культури, Ігнатов Михайло Якович – кіноактор, Зимовець Віталій Андрійович – оператор–постановник, заслужений діяч мистецтв. Ці люди знані не лише як видатні культурні діячі, а й, насамперед, великі патріоти України, які примножують своїми досягненнями театральні здобутки нашої держави. 15 червня в рамках відзначення 74-ї річниці з дня народження відомого українського кіноактора та режисера Івана Миколайчука на Глибоччину завітали гості, які особисто співпрацювали зі славетним буковинцем, були знайомі та дотичні до його творчості. Зокрема, це працівники кіностудії ім.О.Довженка – Сергійко Алла Олександрівна – кіноактриса, Ясько Віталій Васильович – художник–постановник, заслужений працівник культури, Ігнатов Михайло Якович – кіноактор, Зимовець Віталій Андрійович – оператор–постановник, заслужений діяч мистецтв. Ці люди знані не лише як видатні культурні діячі, а й, насамперед, великі патріоти України, які примножують своїми досягненнями театральні здобутки нашої держави.


14.04.2015 11:45

Пасхальна поїздка в зону проведення АТО
Пасхальна поїздка в зону проведення АТО 10 квітня 2015 року, друга частина гуманітарної допомоги була відправлена двома автобусами в Донецьку та Луганську область. Волонтери від Глибоцької районної ради направилися в зону проведення АТО, щоб доставити пасхальні страви, військову форму, берци, бензиновий генератор, переноски та іншу допомогу військовослужбовцям на Схід. В підготовці пасхальних страв взяли участь територіальні громади селиша Глибока, сіл Коровія, Тарашани, Синівці, Турятка, Тереблече, Стерче, Карапчів, Корчівці, Димка, Багринівка, Черепківці, Кам’янка, Молодія, Слобідка, колектив Глибоцької ЦРКЛ, Центру ПМСД, прихожани церкви Пророка Іллі с. Новий Вовчинець, працівники культури району.


20.03.2014 15:56

ІНФОРМАЦІЯ щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом)
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України відповідно до статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» є конституційним обов'язком громадян України. Військовий обов'язок включає, зокрема прийняття на військову службу в добровільному порядку (за контрактом), призов на військову службу, проходження служби у військовому резерві.


19.03.2013 16:45

Факультет державного управління ОРІДУ НАДУ інформує
Факультет державного управління ОРІДУ НАДУ інформує Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – інститут) з 8 квітня розпочинає прийом документів від вступників на спеціальності галузі знань "Державне управління". Інститутом здійснюється практично орієнтована підготовка фахівців найвищої кваліфікації у сфері управлінського та політичного аналізу, кадрового менеджменту, ресурсного планування, управління ризиками, бюджетування, впровадження інновацій та залучення інвестицій, що є затребуваним в сучасних умовах. П`ять років поспіль інститут визнається кращим вищим навчальним закладом гуманітарного профілю Одещини. 13 квітня 2013 року об 11.00 в інституті відбудеться День відкритих дверей, у ході якого вступникам буде надана можливість пробного складання вступного екзамену – комп`ютерного тестування. (048) 729-76-12, 729-76-11 www.oridu.odessa.ua


05.01.2011 16:40

В Станівцях буде дитячий садочок
В Станівцях буде дитячий садочок Голова районної ради В.Ротар спільно із головою Глибоцької райдержадміністрації М.Загарюком, начальником відділу освіти райдержадміністрації В.Швецем, головним державним санітарним лікарем району Т.Ниміжаном побували у с.Станівці, де вивчали питання місця розміщення майбутнього дитячого садка.


05.01.2011 16:38

Визначено обсяг необхідних для відновлення мосту в с.Тереблече робіт
Задля уточнення стану, в якому знаходиться зруйнований міст на автомобільній дорозі сполученням «Тереблече-Синівці-Турятка», 04 січня 2011 року голова Глибоцької районної ради В.Ротар, голова Глибоцької райдержадміністрації М.Загарюк, начальник служби автомобільних доріг в Чернівецькій області Р.Майор, підрядник виконання робіт по відновленню даного об’єкту, депутат Чернівецької обласної ради, генеральний директор СТзОВ «Надія» В.Бічер та начальник філії «Глибоцький райавтодор» Г.Коблюк перебували у с.Тереблече.


04.01.2011 17:28

Василь Бічер – «Лицар Вітчизни»
Василь Бічер – «Лицар Вітчизни» Як би хто не трактував, але переважна думка спільна: ніщо не дається в житті задарма, нагороди з неба не падають – як і визнання людини. Отож, і рясний урожай державних, урядових і громадських відзнак Василя Бічера – генерального директора сільськогогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Надія», то є підсумок напруженої праці, вдумливих пошуків і виправданого ризику у досягненні бажаних результатів не лише особистих, а і всього колективу.


04.01.2011 12:33

Микола Загарюк: «Співпраця між виконавчою та представницькою гілками влади району буде на гідному рівні»
Микола Загарюк: «Співпраця між виконавчою та представницькою гілками влади району буде на гідному рівні» Нотатки із зустрічі голови райдержадміністрації Миколи Загарюка з журналістами


04.01.2011 09:23

ПРИВІТАННЯ голови районної державної адміністрації Миколи ЗАГАРЮКА та голови районної ради Валерія РОТАРЯ з нагоди Нового 2011 року та Різдва Христового
ПРИВІТАННЯ голови районної державної адміністрації Миколи ЗАГАРЮКА та голови районної ради Валерія РОТАРЯ з нагоди Нового 2011 року та Різдва Христового Шановні краяни, прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового! Хай рясним засівом на щастя, здоров'я, добро стане для Вас 2011 рік, а щедра радість таїнства Різдвяних свят додасть Вам сили і наснаги, добробуту і доброї долі. Хай здійсняться Ваші сподівання, заповітні мрії, успіхи примножаться, а благополуччя, мир і злагода завжди будуть з Вами! З Новим Роком та Різдвом Христовим! З повагою Голова Глибоцької райдержадміністрації Голова Глибоцької районної ради М.Загарюк В.Ротар


04.01.2011 09:23

«Теплий» подарунок до Новорічно-Різдвяних свят
«Теплий» подарунок до Новорічно-Різдвяних свят Здається зовсім недавно, а саме у травні року, що минає, на посаду начальника філії «Глибоцький райавтодор» призначено Георгія Степановича Коблюка, однак за цей короткий період часу йому вдалося зробити багато позитивного для установи, яку очолив, зокрема, відновити естакаду для проведення техогляду автомобілів, провести воду до адміністративного будинку та до робочих боксів філії, облаштувати внутрішню вбиральню, але найголовнішим його досягненням на теперішній час є довгоочікуване всіма працівниками «Автодору» підключення до газової мережі середнього тиску.


21.12.2010 15:50

21 грудня 2010 року заступник голови районної ради Петро Тимофтій прийняв участь в роботі сесії обласної ради
21 грудня 2010 року заступник голови районної ради Петро Тимофтій прийняв участь в роботі сесії обласної ради, на якій розглядались питання «Про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2010 року», «Про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік», «Про комплексну програму розвитку інформаційної та видавничої галузі області на 2011-2015 роки», «Про програму розвитку туризму на 2011-2012 роки» та інші


21.12.2010 14:53

Проведено чергову робочу нараду
Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Підлубний за участі заступника голови районної ради Петра Тимофтія провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, селищним та сільськими головами району.


22.11.2010 10:33

Хліб подешевшав на п’ять копійок
Хліб подешевшав на п’ять копійок На хліб «Орільський» з 18 листопада знижено ціну на 5 копійок. ПАТ "Чернівецький хлібокомбінат" виконав рекомендації Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.


19.10.2010 16:01

Прийди і перевір себе у списках виборців.