Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

14.12.2015 12:38

На тему: » Податки, їх сутність та функції» з школярами спілкувався начальник ДПІ у Глибоцькому районі Володимир Петкович. |  Повідомлення податкової інспекції

         Кожного року в Україні відзначається Всеукраїнський тиждень права, що спрямований на підняття рівня правової культури суспільства, поваги до найвищих цінностей, які охороняються законом.

          Формування податкової культури населення і особливо молоді – процес тривалий. Тому вже зараз потрібно виховувати підростаюче покоління з повагою до законів України, в тому числі з оподаткування, роз’яснювати права та обов’язки громадян перед державою, про особливості податкового законовдавства України, завдання та  функції контролюючих органів в сфері оподаткування,  про існуючі в Україні податки та збори, їх елементи та види. Розуміючи це, начальник ДПІ в Глибоцькому районі ГУ ДФС в Чернівецькій області організував зустріч з учнями дев’ятих – одинадцятих класів Глибоцького ліцею та Молодійської ЗОШ Глибоцького району.

     „Метою заходу є формування загальних уявлень про податкову систему України та формування активної громадянської позиції майбутніх платників податків” – зазначив Володимир Володимирович.

       В рамках Всеукраїнського тижня права для школярів Глибоцького району відбулось обговорення на тему: «Податки, їх сутність та функції». Діти приємно вразили вчителів своєю обізнаністю та із задоволенням обмінювалися баченням оподаткування із начальником інспекції. Також під час зустрічі він звернув увагу на необхідності добровільної сплати податків  та зборів, як обов`язковій умові формування високої податкової культури майбутніх платників. Зроблено акцент на взаємозв`язок  між сплатою податків та економічному розвитку, як  району так  і  держави  в цілому.

         На завершення Володимир Володимирович зазначив: - Маємо надію на те, що здобуті знання допоможуть учням у дорослому житті користуватися своїми правами та виконувати обов’язки свідомих громадян зі сплати податків.

Фотосесія