Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

12.06.2015 12:44

Сьогодні голова районної ради Г.С.Ванзуряк відвідав Глибоцький районний сектор управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області.  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні голова районної ради Г.С.Ванзуряк відвідав Глибоцький районний сектор управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області. На сесії районної ради депутатами була прийнята районна Програма підвищення ефективності роботи Глибоцького районного сектору управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області, на виконання якої виділено 186 тис. 215 грн. Ці кошти були спрямовані на придбання відповідного обладнання для виготовлення закордонних паспортів, що дасть можливість жителям нашого району отримувати закордонні паспорти у селищі, а не в м.Сторожинець, як це було раніше. Кошти за сплату державного мита поповнять бюджет селища та будуть використані на його розвиток.

Отже, вже сьогодні перші громадяни мали можливість подати відповідні документи у Глибоцький районний сектор управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області для виготовлення закордонних паспортів, що є яскравим свідченням того, що за підтримки і співпраці всіх гілок влади - районної ради, депутатського корпусу, райдержадміністрації, Державної міграційної служби у Чернівецькій області, вже вкотре зроблено добру справу на благо наших земляків.