Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

23.07.2014 14:33

Відбулась XXІХ сесія Глибоцької районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

18 липня 2014 року відбулась XXІХ сесія Глибоцької районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради Григорія Ванзуряка. Перед початком засідання, у зв`язку з трагічними подіями, які відбуваються протягом останнього часу в Україні, присутні вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання.

Сесія районної ради внесла зміни до районного бюджету на 2014 рік, були затверджені розпорядження голови РДА, надано одноразову матеріальну допомогу на лікування жителям району та сім`ям військовослужбовців Глибоччини, які виконують обов’язки військової служби на Сході України, узгоджено звернення депутатів районної ради щодо проведення позачергових виборів до місцевих рад одночасно з виборами до Верховної Ради України восени 2014 року, відновленню цілодобового режиму роботи стаціонару Кам’янської дільничної лікарні та повернення мисливських угідь в межі Глибоцького району, які були до 2001 року. Сесія внесла зміни до Регламенту районної ради, рішення «Про утворення та обрання постійних комісій районної ради», затвердила у новому складі колегію районної ради.

На завершення сесії голова районної ради Григорій Ванзуряк висловив щиру вдячність всім, хто долучається до збору коштів на підтримку української армії.