Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

29.02.2012 12:26

Засідання загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування |  Діяльність органів місцевого самоврядування

28 лютого 2012 року відбулось чергове засідання загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району на чолі з головою Асоціації Трояном Дикою. На засідання були запрошенні: Ротар В.М. – голова Глибоцької районної ради, Бужак А.Г. – керуючий справами районної ради, Панівський В.Г. – начальник Глибоцького РЕМу, Заблотовська О.О. – директор Глибоцького центру зайнятості, Ротар Л.П. – начальник управління статистики в Глибоцькому районі,Сандуляк П.І. – юрист відділу Держкомзему у Глибоцькому районі, Довгий В.М. – директор ТОВ «Смарт Ай Ті».

На порядок денний засідання були винесені наступні питання:

1.    Про порядок надання довідок селищною та сільськими радами громадянам, що знаходяться в пошуку роботи при постановці на облік в центр зайнятості.

2.    Про порядок виносу лічильників електричної енергії в особистих господарствах громадян.

3.    Про деякі питання фінансово-господарської дисципліни.

4.     Різне.


За підсумками засідання було вирішено направити письмові звернення від Асоціації до Держкомзему України і Міністерства статистики України для отримання роз’яснень до Закону України «Про особисте селянське господарство» та до ПАТ Енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго» щодо процедури виносу лічильників електричної енергії в особистих господарствах громадян.