Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

20.12.2010 16:40

Місцеві бюджети: формування та виконання відповідно до Бюджетного та Податкового кодексів України |  Фінанси

      За участі керуючого справами районної ради Івана Єремеску, заступника голови райдержадміністрації Лариси Калинюк,  начальника фінансового управління райдержадміністрації Стефанії Шородок в актовому залі музичної школи було проведено семінар-нараду з головами, головними бухгалтерами селищної та сільських рад та головними бухгалтерами головних розпорядників коштів.
       Відкрила семінар Лариса Калинюк, яка ознайомила присутніх з регламентом роботи. Стефанія Шородок висвітлила результати виконання місцевих бюджетів у 2010 році та напрямки бюджетної політики на 2011 рік. Про зміни в податковому законодавстві на основі Податкового кодексу розмову вели Надія Костенюк – перший заступник начальника ДПІ у Глибоцькому районі та Іван Панчук – начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Глибоцькому районі.
      Також на нараді йшлося про формування місцевих бюджетів на основі Бюджетного кодексу (доповідали Ольга Сльоз – начальник відділу доходів, аналізу та планування доходів бюджету фінансового управління райдержадміністрації та Ольга Соколюк – заступник начальника, начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації) та про казначейське обслуговування місцевих бюджетів (доповідав Ярослав Хоміцький – начальник управління Державного казначейства у Глибоцькому районі).
       За результатами проведення даного семінару-наради головам селищної та сільських рад рекомендовано затвердити на засіданнях своїх сесій місцеві податки та збори згідно нового Податкового кодексу до 4 січня 2011 року.