Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

26.11.2010 12:53

Відбулась перша сесія Глибоцької районної ради VI скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування

    На порядок денний було винесено 3 питання: перше - про інформацію районної виборчої комісії по підсумках виборів депутатів Глибоцької районної ради і визнання ії повноважень; друге -  щодо обрання нового голови районної ради, третє – щодо обрання його заступника, однак присутні в залі депутати більшістю голосів (26 з 50) прийняли рішення перенести питання обрання заступника голови районної ради на наступне засідання сесії.
   На посаду голови Глибоцької районної ради було висунуто 2 кандидатури: Ротар Валерій Манолійович – начальник відділу містобудування та архітектури Глибоцької райдержадміністрації (Партія регіонів) та Ванзуряк Григорій Степанович – голова Глибоцької районної ради V скликання (ВО«Батьківщина»).
    Зі словами підтримки на адресу кандидатури Валерія Ротаря на засіданні сесії виступили депутат Чернівецької обласної ради Іван Шкробанець, депутати Глибоцьткої районної ради Микола Загарюк, Василь Швець, Микола Шапка, та Георгій Кулюк. Кандидатуру Григорія Ванзуряка офіційно підтримали депутати Глибоцької районної ради Ярослав Чорнописький, Іван Звоздецький та Григорій Тіміш.
    За результатами таємного голосування 32 голоси депутатів було віддано за кандидатуру Ротаря Валерія Манолійовича, 16 – за Ванзуряка Григорія Степановича, а також 2 виборчі бюлетені визнано недійсними.
    Таким чином, головою Глибоцької районної ради був обраний Ротар Валерій Манолійович.