Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

19.10.2010 14:57

Cвято – здорового духу |  Різне

      Більше двох сотень людей зібрав фестиваль «Червонодібровська Січ», що відбувся у вихідні на Глибоччині. Організатори заходу, який був приурочений релігійній даті – Святу Покрови Пресвятої Богородиці, мали на меті популяризувати козаків та українську культуру. Дійство відбулося на території Червонодібровської Січі, яку почали будувати п’ять років тому. Зараз тут вже зведені невеличкі дерев’яна церква та павільйон.
      Програма свята включала: святкове богослужіння в січовій церкві, яка знаходиться на території Червонодібровської січі, виступів народного колективу «Барви Прикарпаття» с.Старі Кривутули, «Джерельця» (Глибока) та аматорських колективів з Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей. Колоритними та яскравими були «Козацькі забави».   
      Фестиваль «Червонодібровська Січ» проводиться вперше на Буковині, а задум проведення його виник в організаторів лише три тижні тому. Валерій ОДАЙСЬКИЙ, з ініціативи якого відбулося це свято, розповів, що мета фесту – об’єднати три основні цінності для гармонійного розвитку людини: здоровий та духовний способи життя та патріотичне виховання. Проте, за словами чоловіка, не все вдалося втілити, чого хотілося.
       – Ще до проведення цієї імпрези я попередив усіх підприємців, які розклали на нашій території свої торгові палатки, що це свято – здорового духу, - каже Валерій Одайський. – Тобто, під час проведення фестивалю тут заборонено продавати алкогольні напої. На жаль, мало хто мене послухався.

Фотосесія