Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

05.10.2010 12:11

У неділю відбулося фестивальне свято — “День господаря” |  День для святкування

        Хрюкали поросята, кудкудахтали кури, виспівували кугути, рум’яніли на столах пишні короваї і хлібини, біля яких вишикувались плящини із домашніми винами та горілочками… Словом, очі розбігались, а до того розмаїття ще й музики вигравали. Щоправда, захмарене небо і поривчастий прохолодний вітер нагадували: надворі вже осінь. А за такої погоди, як сказав згодом один із поважних чернівецьких гостей, не гріх і чарчину міцненької перехилити. Отож, грілись, роздивлялись, веселились, лотереї скупляли, аби додому повернутись не з порожніми руками. Й таки багатьом пощастило: кому курка, кому півень, кому граблі чи відро, а декому й порося та вівця припали на виграшні білети.
        А розпочалося святкування вітальними словами, котрі адресували присутнім голови РДА і райради Микола Загарюк та Григорій Ванзуряк, заступник голови облдержадміністрації Михайло Гайнічеру, заступник начальника управління агропромислового розвитку ОДА Василь Сандуляк, селищний голова Костянтин Горячко та нардеп із Києва Іван Попеску.
Спеціально створена комісія визначила і найкращих господарів фестин. Абсолютну першість віддали Валякузьминській сільській раді, друге місце поділили територіальні громади Купки і Турятки, а ось третю сходинку посіли одразу чотири сільради: Чагра, Стерче, Михайлівки і Черепківки. Кожній з цих громад вручили дипломи і грошові премії. Ще ряд сільрад були відзначені нагородами в різних сільськогосподарських номінаціях.
        Тепло вітали на трибунах й виступи аматорів сцени сіл, а також гостей із Чернівців. Серед них щиро аплодували й професійному дуету „Скриня” у складі заслужених артистів України Марійки та Володимира Лобураків. Їх виступи — то завжди справжня пісенна радість, насолода для серця і душі.