Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

30.09.2010 11:09

Плакало небо, горіли свічки…  |  Слово на спомин

Біля пам’ятника борцям за волю України під Національними та прапорами вояків УПА і розгорнутою перунною фотовиставкою відбувся мітинг-реквієм, на який прийшли ряд представників політичних партій, а також громадських організацій, ветерани і молодь селища.
Розпочалось траурне зібрання панахидою за невинними жертвами Голодомору, яку відслужив священик Української православної церкви Київського патріархату отець Роман. Із словами гнівного осуду дій сталінського режиму, що спричинили Голодомор, закликами берегти і вшановувати пам’ять мільйонів жертв тих страшних подій виступили голова обласного Товариства політв’язнів та репресованих Ірина Войцехівська, голова Глибоцької райради Григорій Ванзуряк, селищний голова Костянтин Горячко, представники громадськості Яків Олар, Євгенія Царик, голова ради ветеранів Чагра Ілля Лицишин. Тут же прозвучали поминальні вірші у виконанні старшокласників селищного ліцею, глибочан Олександри Возняк та Володимира Григорчука.
… Сльозами осіннього дощу плакало небо, горіли свічки, до пам’ятника лягли живі квіти. Все в один голос промовляло: люди, не допустіть повторення трагедії, будьте пильні і пам’ятайте минуле, бо хто за нього забуває, — той не має майбутнього!