Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

09.09.2010 16:35

Сьогодні з нагоди Дня підприємця відбулося урочисте зібрання... |  День для святкування

У вітальному слові керівники району тепло привітали підприємців з їх професійним святом, акцентували увагу на тому, що без спільної співпраці влади та підприємців не може бути поступального руху вперед економіки, зазначили, що розвиток підприємництва – це успіх району, це нові робочі місця тощо. Також побажали успіхів присутнім на підприємницькій ниві.

За сумлінну працю та вагомий внесок в розвиток підприємницької діяльності, активну участь у громадському житті району та з нагоди відзначення Дня підприємця Чоботаря Василя Івановича нагороджено грамотою обласної державної адміністрації.Також були відзначені і Микитюк Марія Іллівна, Веклич Лідія Федорівна, Рошка Дмитро Васильович, Костиняк Микола Дмитрович та багато інших, яких нагороджено грамотами та вручено цінні подарунки районної адміністрації та районної ради.

По закінченню офіційної частини для учасників урочистостей проведено святковий концерт за участю Марії Семко жительки села Опришени, Миколи Чертушкіна з селища Глибока, вокального тріо при Глибоцькому РБТД (керівник Марія Горбань).