Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

07.09.2010 14:43

Освіта: підсумки, нагороди, рекомендації  |  Освіта

Розпочалась конференція висту-пами-привітаннями художніх колективів району.
У доповіді начальник відділу освіти РДА Василь Швець відзначив, що минулий рік був напруженим: спрямованим на зосередження всіх організаційних та фінансових ресурсів для створення умов рівного доступу до здобуття якісної освіти, проведення зовнішнього незалежного оцінювання, модернізацію управлінської діяльності, покращення матеріально-технічного стану закладів освіти. Василь Григорович детально розповів про освітянську роботу за минулий рік, відзначив кращих педагогів, і недарма, адже маємо 46 призових місць на обласних олімпіадах, що дало можливість району за кількістю дипломів посісти ІІ місце в обласному рейтингу після м.Чернівці.
Членами президії були голова райдержадміністрації Микола Загарюк, голова районної ради Григорій Ванзуряк, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки ОДА Юрій Куриш, голова РК профспілки працівників освіти Світлана Лазурко. У своїх виступах вони звернули увагу на те, що сьогодні найважливішим завданням для влади є вміння розвивати освіту району, консолідувати ресурси та концентрувати спільні зусилля.
Приємна мить нагородження була насиченою, адже грамоти вручали і від обласної, і районної адміністрацій, відділу освіти кращим педагогам району, дипломи та грошові призи — закладам освіти, грамотою Верховної Ради України відзначений Василь Швець. Селищний голова Костянтин Горячко нагородив педагогів-депутатів.
З-поміж рекомендацій на наступний навчальний рік визначили такі: розширювати мережу освітянських закладів з поглибленим вивченням окремих предметів, профільним навчанням, втілити в життя обласну комплексну програму „Вчитель”, створити умови для збільшення показників охоплення дошкільною освітою із запровадженням обов’язкової дошкільної освіти дітей п’ятирічного віку. Одним із пріоритетних пунктів стане забезпечення навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою, доступом до мережі Інтернет.
  • Автор:Лариса Дущак.
  • Джерело: Редакція газети "Новий день"