Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

07.09.2010 14:08

Хай живуть лелеки і дитячі садки! |  Освіта

У рамках обласного семінару-наради з питань транскордонного співробітництва, що проводився на базі нашого району у день Успіння Пресвятої Богородиці, відбулось урочисте відкриття (після капітального ремонту) дитячого садочка у Михайлівці. Його потреба обговорювалась вже давно, оскільки у селі була лише тимчасова група з чотиригодинним перебуванням дитини без харчування. Будівництво дошкільного навчального закладу розпочалося у 1992 році, з 1998-го працював сезонно (з квітня по листопад). Основною причиною такого режиму роботи була несправність опалювальної системи.
У святі взяли участь голова облдержадміністрації Михайло Папієв, який, зокрема, запропонував наступного року відкрити у селі і школу, оскільки теперішнє приміщення ще австрійського періоду будівництва, побажав малечі гарних вражень від відвідування садочка, а працівникам — підвищення заробітної плати та сумлінного виховання малечі.
Зі словами привітань звернулись також голова райдержадміністрації Микола Загарюк, голова районної ради Григорій Ванзуряк, начальник відділу освіти Василь Швець, начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор Шкробанець, сільський голова Драгуш Крохмаль, директор Михайлівського НВК Дмитро Глобак. Вручили чимало подарунків: комп’ютер, музичний центр, принтер, пилосос, DVD-прог-равач, телевізор, набір іграшок. Михайлівська малеча з радістю декламувала вірші.
Опісля символічної церемонії перерізання стрічки всі присутні, а це керівники управлінь і відділів ОДА, голови райдержадміністрацій області, керівники відділів РДА, сільські голови, директори шкіл району, сільська громада оглянули приміщення.
Як розповів директор НВК Дмитро Глобак, під час ремонту повністю змонтовано нову систему опалення, водопровідну та каналізаційну системи, замінено вікна, двері, проведено внутрішній та зовнішній ремонти приміщення. Також для харчоблоку придбали сучасне електро-холодильне обладнання, необхідний інвентар, посуд. Дошкільна група оснащена сучасними дитячими меблями, закупили постільну білизну, килими, іграшки, а дитячий майданчик облаштували ігровими спорудами та фізкультурним інвентарем. Дитсадок розрахований на 20 вихованців, група різновікова. На капремонт витратили 300 тис. гривень та 21 тис. — на матеріально-технічне забезпечення. Роботи тривали близько місяця.
Тож відтепер малюки матимуть змогу дванадцять годин разом гратись, на час перерви солодко поспати, тричі на день їх годуватимуть і дбатимуть про тепло і комфорт.
  • Автор:Лариса Дущак.
  • Джерело: Редакція газети "Новий день"