Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

09.07.2010 11:42

Лише за добу контрабандисти позбулися у "Порубному" сідлового тягача, мікроавтобуса та весільних суконь |  Законність і правопорядок

У першому випадку співробітники Служби по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Чернівецької обласної митниці під час здійснення спільного митно-прикордонного контролю виявили у авто схованку під обшивкою полиці, де під поролоновою прокладкою і були приховані цигарки.

Як повідомили  у секторі зв’язків з громадськістю Чернівецької обласної митниці, в іншому випадку водій мікроавтобуса підійшов до справи з більш технічної сторони. Своїх «тютюнових нелегалів» розмістив у спеціально виготовленому сховищі, яке створив завдяки зміні заводської конструкції будови авто. Він опустив днище мікроавтобуса на 20 см нижче від підлоги і у створену таким чином нішу помістив 1 тисячу 300 пачок цигарок. Схованку вдалося виявити після демонтажу передніх сидінь та підняття покриття підлоги.

А троє громадян Румунії, цього разу, замість традиційних цигарок намагалися провезти через зону спрощеного митного контролю весільні сукні. Та їх також спіткала невдача.

Загалом за минулу добу митниками запроваджено 9 справ про порушення митних правил за ст. 339, ст.352 та ст.340 Митного кодексу України.

1 тисячу 900 пачок цигарок на суму 10 тисяч 820 гривень, автомобіль «Ман»(сідловий тягач), попередня вартість якого 120 тисяч гривень, мікроавтобус «Рено-Трасфік», попередня вартість якого 80 тисяч гривень та 12 весільних суконь загальною вартістю понад 7 тисяч гривень вилучено.БукІнфо (с)
Фото прес-служби Чернівецької митниці

Фотосесія