Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

05.07.2010 17:04

Про попередження насильства в сім”ї  |  Законність і правопорядок

Цьогоріч жертв насильства та членів сімей, стосовно яких існує реальна загроза його вчинення, направляли до спеціальних установ для постраждалих від насильства (2 сім’ї).
На Глибоччині немає громадських організацій та об’єднань, які б відповідали за попередження насильства в сім’ї. Тому відділ у справах молоді та спорту залучає обласні громадські організації для проведення роботи в даному напрямку. 19 травня громадська організація «Сучасник» спільно з відділом у справах молоді та спорту та Глибоцьким центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели “круглий стіл” на тему: «Молода сім’я: проблеми та умови її становлення».
Глибоцький ІДСССДМ у цьому році проінспектував 40 сімей, які постраждали від насильства, і сімей, де існує реальна загроза його вчинення. Надано 245 соціальних послуг (65 інформаційних, 70 — соціально - педагогічних, 15 — юридичних, 85 — психологічних, 10 — соціально-медичних). Щодо інших сімей, де вчинено насильство, центр не проводив інспектування, оскільки в цих родинах не виховують неповнолітніх дітей.
На засіданнях міжвідомчої комісії з питань координації роботи щодо попередження насильства в сім’ї, підтримки соціально неспроможних сімей, впровадження тендерної рівності та протидії торгівлі людьми розроблено відповідний план заходів на 2010 рік, заслуховують стан роботи з попередження насильства та основні напрямки діяльності.