Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

11.06.2010 14:45

Коровійська школа серед флагманів в освіті  |  Освіта

Акція покликана багатогранно висвітлювати історію навчальних закладів, сприяти інформуванню спільноти про систему освіти і науки в державі та надавати належну данину тим, хто скромно і працьовито навчає і виховує молоде покоління. Адже праця педагога вкрай непроста: сіяти мудрість і знання, вселяти в людські душі любов до рідного краю, виховувати у найменших громадян держави кращі риси.
Гордимось тим, що цьогоріч на церемонії нагородження кращих освітян і науковців — переможців акції в Українському домі (м.Київ) за клопітку працю, творчий пошук, фахові здобутки диплом та почесну відзнаку вручили Коровійській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Педагогічний колектив школи на чолі з директором Ольгою Лупуляк — люди творчі, досвідчені, ініціативні. З-поміж них — шість вчителів-методистів. На базі ЗОШ функціонують предметні кабінети, у кожному з яких обладнано робоче комп’ютерне місце. Робота педагогічної та методичної рад, психолого-педагогічні семінари, конкурси професійної майстерності організовують саме на базі методичного кабінету Коровійської ЗОШ.  Головним у роботі колективу є збереження життя і здоров’я учнів, тому вже четвертий рік поспіль школа працює над реалізацією проекту „Школа сприяння здоров’ю”. А основне кредо освітян — слова мудрого Сократа: „У кожній людині — сонце. Тільки дайте йому світити”.