Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

01.06.2010 16:47

Останній дзвоник  |  Освіта

 Зокрема, перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць на Святі останнього дзвоника побував у Турятському навчально-виховному комплексі нашого району. Георгій Костянтинович пригадав добрі традиції цього закладу. Щороку випускники саджають дерева. Георгію Галицю вдалося знайти ялинку, яку він посадив.

На останньому дзвонику в школах району побували  не лише перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць, а й заступник голови облдержадміністрації Михайло Гайничеру. Привітні слова вітань лунали з уст від Михайла Гайничеру, випускникам рідної Волоківської школи.

 Голова райдержадміністрації Микола Загарюк голова районної ради Григорій Ванзуряк, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Козачук, вітали дирекції шкіл, вчителів та учнів з закінченням навчального року. Загалом по району 1228 випускників 9-их та 11-их класів для яких востаннє пролунав шкільний дзвінок.

У вітаннях від влади із завершенням навчання, а з особливою теплотою керівники виконавчої влади району звернувся до випускників. «Школа завжди зігріватиме ваші серця приємними спогадами про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів, де вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характер і навчилися відповідальності», - переконаний голова райдержадміністрації, та голова районної ради.

Незабаром у вас розпочнеться нове, доросле життя, відкриються нові перспективи, ви самостійно прийматимете відповідальні рішення за власну долю та долю всієї країни. Тож вірте у свої сили, якнайкраще зробіть професійний вибір, прагніть більшого і досягайте поставленої мети», - побажав він. Михайло Папієв також щиро подякував педагогам за щоденну і натхненну працю, за терпіння та віру в здібності і таланти своїх вихованців, за знання, досвід і людське тепло, які вони передають молодому поколінню. «Зичу всім щасливої долі, міцного здоров’я, успіхів в усіх починаннях і вагомих здобутків.