Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

01.06.2010 15:09

Ще не перевелись орачі і сівачі |  Сільське господарство

— Як для мене, то цей конкурс був дуже цікавим, пізнавальним, ще одним кроком до повнішого освоєння професії. Треба додати, що і попередні обласні змагання, які проходили, до речі, у Глибоці, теж були непрості, де вимагалось показати свою всебічну і теоретичну, і практичну підготовленість.
Звісно, що у Гущині конкурс, на який прибули учасники зі всіх областей та Автономної Республіки Крим, перевищував складність завдань, гостроту конкуренції серед учасників. Повірте, повинен відверто зауважити, що організатори Всеукраїнського конкурсу поставили багатьох з нас у нерівні умови, зокрема при виконанні практичних завдань. Скажімо, за жеребом мені довелось виступати на старенькому тракторі МТЗ-82, котрому вже виповнилось щонайменше 40 років. Причому, щоб самому зробити наладку агрегату для оранки, нам навіть не виділили для цього необхідної рівної площадки. Водночас, окремим учасникам пощастило із жеребкуванням — їм надали зовсім новенькі трактори, на яких вони (не применшую особисту підготовленість суперників) змогли увійти у шістку призерів.
Втім, хоч мені цього не вдалося, однак впевнений, що за рівних умов теж показав би не гірший результат. Власне, деякі моральні стимули я таки отримав, бо кожного з нас нагородили дипломом Міністерства науки і освіти України та Подякою виконкому Гущинської сільської ради за активну участь у конкурсі.
Щодо майбутніх планів Дениса, то він, найперше, прагне успішно завершити ліцей. І якщо вдасться знайти роботу за фахом та трохи попрацювати до осені, то відтак подається на службу в українське військо.
Хай щастить тобі, юначе!