Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

26.05.2010 16:03

Кандидат Нобелівської премії – наш земляк |  Громадське життя

На Службі Божій крім жителів цього села були присутні прихожани сіл Старого Вовчинця, Кам’янки, Черепківців, Петричанки, Йорданештів, Карапчіва, Станівців, Петрівців Сторожинецького та Петрашівки Герцаївського районів.

         В Службі Божій взяли участь церковні хори із Йорданешт та Старого Вовчинця.

         На це велике храмове свято, в своє рідне село, завітали колишні жителі цього населеного пункту, які в даний час проживають далеко за його межами. Зокрема – це доктор економічних наук, професор, колишній міністр економіки республіки Молдова Патраш Міхай, доктор юридичних наук, житель Бухареста (Румунія) Патраш Євген. Письменник – Перепеліца Міхай, який написав більше 50-ти романів та повістей, понад 10 п’єс, які  в даний час демонструються професіональними художніми колективами в Молдавії та Румунії. Його твори друкували російською та румунською мовами в Москві, Бухаресті, Кишиневі, Тімішіорі та в інших містах. За його творчу діяльність Перепеліцу Міхая висунуто кандидатом до нагородження Нобелівською премією за 2010 рік в галузі літератури. У випадку отримання Нобелівської премії він обіцяв всі кошти спрямувати на спорудження монастиря в урочищі Варниця біля села Біла Криниця.

         Жителів села Багринівка та гостей цього свята привітали Загарюк М.Г. – голова райдержадміністрації, Скрипничук Г.Г. – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА та автор цих рядків.

 

 Єремеску І.Л. – керуючий справами районної ради.