Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

26.05.2010 10:54

Місцеві бюджети на 2010 рік затверджені. |  Фінанси

Майже у всіх сільських радах проекти рішень по бюджету, як і інші питання, попередньо розглядались на засіданнях відповідних постійних комісій.

         В своїх рішеннях депутати сільських рад запланували проведення ремонту дошкільних навчальних закладів, лікарських амбулаторій, загальноосвітніх шкіл, інших бюджетних установ, покращення санітарного стану населених пунктів та ремонту доріг, приведення до порядку стихійних сміттєзвалищ та інше.

         Всі депутати місцевих рад занепокоєні тим, що у цьому році як і в попередні роки відсутнє державне фінансування місцевих пожежних команд. Тому депутати тих сільських рад на території яких відсутні пожежні команди, своїм рішенням виділили певні кошти на утримання цих команд у сусідніх селах.

         На всіх сесіях депутатами зверталась увага на покращення роботи щодо додаткового наповнення дохідної частини сільських бюджетів за рахунок повноти сплати всіх податків, реєстрації осіб які займаються підприємницькою діяльністю, здачі в оренду земель водного фонду та приміщень комунальної власності.

         В роботі сесій селищної та сільських рад взяли участь голова районної ради Ванзуряк Г.С., голова райдержадміністрації Загарюк М.Г., їх заступники, депутати районної ради, відповідальні працівники районної ради, райдержадміністрації та керівники районних служб та організацій.