Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

29.04.2010 16:32

Навіщо тваринам потрібні паспорти |  Сільське господарство

— На Глибоччині працюють 17 штатних агентів і 4 — за угодою. Зокрема: у смт.Глибока та Димці Василь Паламарюк, у Йорданештах — Аврора Біблик, Карапчеві — Микола Сав’юк, Сучевенах — Ілля Трачук, Багринівці — Георгій Патраш, Кам’янці — Євгенія Глобак,  Корчівцях та Купці — Єлизавета Чік, Старому Вовчинці — Штефан Лазореску, Черепківці — Світлана Колотило, Валя Кузьмині та Волоці — Лучія Лодба, Коровії та Чагрі — Олена Дам’ян, Луковиці та Молодії — Віорел Дам’ян, Опришенах — Дорел Олоєр, Синівцях — Іван Тудосій, Стерче і Тереблече — Іван Олоєр, Турятці — Віталій Дамаскін, Михайлівці і Тарашанах— Марія Дякур, Станівцях — Іван Загарюк. Власники тварин повинні звернутись до них.
Після оплати  послуг в «Ощадбанку» агент прикріплює бирку тварині і оформляє необхідні документи. Вартість послуги з виготовлення паспорта  ВРХ — 60грн., вівці — 30, свині — 17. При переміщенні тварини (купівля - продаж) переоформлення документів коштує: для ВРХ — 24 грн., вівці — безкоштовно.
Додам, що тварину  слід проідентифікувати  в 7-денний строк після народження. При цьому ветеринарну картку профілактичних досліджень та обробок (видають ЇЇ дільничні ветлікарі) повинні мати і батьки худоби. Молодняк старше трьох місяців треба доставити на ветеринарне дослідження.