Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

27.04.2010 15:08

У перший же робочий день (понеділок) ми попросили М. Загарюка відповісти на кілька запитань |  Діяльність органів виконавчої влади

— Миколо Георгійовичу, як завершується перший робочий день «у новому кріслі»?
— Одразу кажу, що це крісло не таке аж і м’яке. Особливо сьогодні, коли наш район, як і майже кожна людина, має ті чи інші проблеми. І я це зрозумів значно раніше, ще працюючи керівником у міліції та в сільський раді. Але хтось же повинен   взятися за роботу. Мені запропонували цю посаду, я не відмовився. Район мені добре знайомий. Отже, все буде нормально.

— Що слід зробити негайно?
— Негайно вирішуємо щоденні поточні проблеми, які виникають ледь не на кожному кроці.  Щодо стратегічних планів, то, в першу чергу, маємо працювати над газифікацією райцентру. Є такі великі села, як Станівці  та Опришени, які не мають дитячих садочків, а всього населених пунктів без дошкільних установ у районі  вісім. Треба завершити будівництво Молодійської школи, готовий проект Йорданештської, яку до кінця року треба розпочинати будувати. При цьому зазначу, що вирішення цих та інших питань залежить від прийняття бюджету на 2010 рік, якого ще не прийняв Парламент. До речі, голова облдержадміністрації Михайло Папієв обіцяв всебічно посприяти у вирішенні пріоритетних питань.

— А серед щоденних є пріоритетні?
— Будь ласка; дороги — це взагалі наша біль і печаль. Гляньте тільки у Глибоці, які тут центральні вулиці. Це жах, такого ще не було! Тому ми вишукуємо фінансову можливість, аби негайно запрацював наш асфальтний завод. А благоустрій? А санітарний стан? Роботи вистачить всім. Тому прошу, аби у суботу, 24 квітня, всі працездатні громадяни вийшли не всеукраїнський суботник і зробили свій внесок у спільну справу. Ми повинні з гідністю зустріти  65-у річницю Великої Перемоги і причепурені та охайні  населені пункти мають створити всім справді святковий настрій. 

— Відносно газифікації. Хочу сказати, що і мешканці сіл не проти природного палива і не проти навіть ті, кому понівечили городи, аби підвести трубу до райцентру.
— Я натяк зрозумів. Це стосується Просіки,  Карапчева,  Йорданешт. Газифікаційну трубу треба прокладати в різні боки, довести газ до села, а там, думаю, люди організуються задля покращення своїх же умов. Тільки не все одразу.

— Як Ви думаєте, чи не впливатиме Ваш командирський характер на управлінську роботу, адже це різні речі та й контингент підлеглих зовсім інший?
— Я добре відрізняю такі речі.  Це по-перше. По-друге, я би сказав, що на цій посаді таки варто бути й трішки міліціянтом (сміється). А якщо серйозно, то, як на мене, у нас і досі не вирішені проблеми з хабарництвом, розкраданням бюджетних коштів, корупцією. Отже, запевняю, що в цьому плані досвід роботи є.