Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Глибоцький район

Новини

19.04.2010 09:25

Головою Глибоцької райдержадміністрації призначено Миколу Георгійовича Загарюка |  Діяльність органів виконавчої влади

З 11 районів у Чернівецькій області не замінено керівництво РДА лише у  2-х – Хотинському та Сторожинецькому.

Головою Глибоцької райдержадміністрації призначено   Миколу Георгійовича ЗАГАРЮКА, 1964 року народження, виконуючого обов’язки Кам’янського сільського голови, від Партії регіонів.     

Його попередника «нашоукраїнця», депутата Глибоцької районної ради  Петра Володимировича ПАНЧУКА згідно Указу Президента України звільнено 15 квітня у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України розпорядженням Президента України Віктора Януковича РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 245/2010-рп «Про звільнення Петра Панчука з посади голови Глибоцької районної державної адміністрації Чернівецької області»

Розпорядженням ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 253/2010-рп «Про призначення Миколи Загарюка головою Глибоцької районної державної адміністрації Чернівецької області» Миколу Георгійовича ЗАГАРЮКА призначено головою Глибоцької районної державної адміністрації Чернівецької області.

Про це у суботу повідомив під час представлення нового голови Глибоцької райдержадміністрації голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Миколайович Папієв. Зазначу, що 18 березня цього року Михайла Миколайовича Папієва Указом Президента України Віктора Януковича призначено головою Чернівецької обласної державної адміністрації і це по суті був його перший офіційний візит у наш район.

Церемонія представлення нового голови Глибоцької РДА проходила в сесійній залі районної ради за участі господарського активу, працівників апарату райдержадміністрації, районної ради, сільських та селищного голів, керівників організацій та установ, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації широкого кола громадськості, депутатів районної та обласної  ради, благочинного Глибоцького району Української православної церкви митрофорного протоієрея отця Іоанна Горди.

Від імені сільських громад району та сіл подяку колишньому голові висловили сільські голови Чагра, Валякузьмина та Стерчі Вікторія Ткачук, Наталія Гроник і Наталія Будей вони побажали новопризначеному голові РДА плідної співпраці із сільськими громадами району.

 Благочинний Глибоцького району Української православної церкви митрофорний протоієрей отець Іоанн Горда від імені духовенства району, прихожан подякував Петру Панчуку за сприяння у духовному розвитку церковних громад висловив надію на співпраці із новопризначеним головою та його командою. Голова районної ради Григорій Ванзуряк висловив сподівання, що новопризначений голова РДА, як і його попередник, депутат районної ради примножить добрі справи щодо поліпшення добробуту населення району і спрямовуватиме свою діяльність на розвиток і зміцнення громад.

Фотосесія