Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Дністровський район

Новини

07.05.2010 11:41

Святкове вітання голови Сокирянської РДА Козака Василя Васильовича з 65 річницею славної Перемоги у Великій Вітчизняній війні  |  День для святкування

Відзначення подій Великої Вітчизняної війни, які вели наш народ до Перемоги, завжди залишатимуться близькими і дорогими для всіх людей, які прагнуть миру, зміцнення і розквіту нашої Батьківщини.

Україна сплатила страшну ціну за свою свободу. Її найкращі сини та дочки віддали власне життя за щасливе майбутнє. І хоч кожна річниця віддаляє від нас війну, пам’ять про мужність і незламність нашого народу, про звитягу воїна-визволителя залишається в серцях поколінь нащадків  мужніх воїнів.

У ці травневі дні ми вшановуємо тих, хто звільняв наш край, хто сприяв цьому визволенню важкою фізичною працею і відвоював найвищу людську цінність – свободу,  хто вистояв і не здався під Києвом, хто душив фашистську навалу під Сталінградом і Курськом, кого вітала звільнена Європа, хто залишив свої автографи на стінах Рейхстагу, воював в партизанських загонах, хто зустрів мученицьку смерть у фашистських катівнях та помер від ран у мирні дні, хто відбудовував країну в післявоєнні роки.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Світла пам'ять про них залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас – вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Ми висловлюємо слова щирої синівської подяки ветеранам війни за їх героїчний подвиг, здобуту ними у пекельному двобої з німецько-фашистськими загарбниками історичну Перемогу, якій ми завдячуємо мирному сьогоденню.

Дорогі ветерани!

Ви - золотий фонд нашого народу. Ви були і залишаєтесь живим прикладом для нових поколінь.

Нинішня влада добре усвідомлює свою відповідальність перед вами за підтримку і соціальний захист кожного ветерана війни. Тому ставить собі за мету – більш повне і комплексне задоволення соціальних потреб, щоб життя ваше було гідне бойового і трудового подвигу.

Користуючись нагодою, хочу звернутися до представників молодого покоління. Не забувайте про успадкований заповіт берегти виборену для вас свободу, завжди виявляйте шану і увагу до ветеранів, прислухайтеся до порад і настанов тих, хто пройшов сувору школу війни, вчіться їхній витримці, мудрості і терпінню. І, як синівський обов’язок, бережіть духовну єдність з поколінням, для якого любов до рідної землі – не просто слова.   Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я і довголіття, бадьорості духу й оптимізму, сімейного благополуччя і радості! Нехай успіхи дітей і онуків вселяють гордість і віру у світле майбутнє нашої України!

 

  • Джерело: Сокирянська РДА

Дністровський район