Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Чернівецький район

Новини району ( Міжнародне співробітництво )

15.06.2015 11:00

Поляки подарували Сторожинцю нове пожежне авто
Поляки подарували Сторожинцю нове пожежне авто 11.06.2015 р. в Сторожинці біля будівлі районної ради відбулася передача пожежного автомобіля, який був подарований громадою польського міста-партнера Жгув нашим рятувальникам


16.10.2014 13:31

Поляки бажають допомогти пораненому у зоні АТО сторожинчанину, а до Старої Красношори привезли подарунок
Поляки бажають допомогти пораненому у зоні АТО сторожинчанину, 
а до Старої Красношори привезли подарунок 
З благородною метою навідались на Підгір’я представники польської гміни Жгув


05.09.2014 14:54

УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО КАТИНСЬКОГО РЕЙДУ - БАЙКЕРИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН - НАВІДАЛИ ПІДГІР’Я
УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО КАТИНСЬКОГО РЕЙДУ - БАЙКЕРИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН - НАВІДАЛИ ПІДГІР’Я Минулого вівторка на центральному майдані міста зібралося чимало городян та гостей Підгір’я, учнів старших класів міських навчальних закладів, щоб зустріти учасників XIV Міжнародного Катинського рейду, метою якого є вшанування пам’яті майже п’яти тисяч загиблих польських офіцерів під містом Катинь, а також тих поляків, які померли від політичних репресій.


22.07.2014 15:41

ПОЛЬСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ МОЖУТЬ ПІДСОБИТИ СТОРОЖИНЦЮ
ПОЛЬСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ МОЖУТЬ ПІДСОБИТИ СТОРОЖИНЦЮ
ЯКЩО МІСТО ВИГРАЄ КОНКУРС. ПОКИ ЩО ВОНО ЗА ДВА КРОКИ ДО ФІНІШУ


11.12.2012 10:18

ЗА ДОСВІДОМ - У НІМЕЧЧИНУ
ЗА ДОСВІДОМ - У НІМЕЧЧИНУ З 19 по 23 листопада міський голова М. М. Карлійчук, у числі шести представників Буковини, побував у Німеччині, поспілкувався з бургомістрами та мешканцями “малих” міст. Ця поїздка відбулася в рамках проекту “Сприяння економічному розвитку та зайнятості в Україні з метою налагодження співпраці та ознайомлення з інструментарієм економічної регіональної політики країн - членів ЄС”. До речі, у складі делегації були не тільки міські голови з Чернівецької області, а й з Криму, Донеччини. У німецькому місті Штутгарт їх зустрів координатор від ЄС по Україні Альфред Ганс, який бував на Буковині, добре обізнаний з проблемами та звичаями нашого краю. Про перебування у південно-східному регіоні Німеччини розповідає М. М. Карлійчук.