Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Чернівецький район

Новини району ( Інформації )

24.03.2021 10:52

В Україні запроваджують нові умови перетину кордону
В Україні запроваджують нові умови перетину кордону Кабінет міністрів запровадив нові правила перетину кордону для іноземних та українських громадян - йдеться у постанові уряду. Своєю постановою № 230 від 22 березня 2021 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236 від 09 грудня 2020 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2". Згідно вказаної постанови іноземні громадяни, незалежно від країни прибуття, мають надати негативний результат ПЛР-тесту, що зроблений не раніше 72 годин до перетину кордону, а також поліс медичного страхування, що покриває в тому числі витрати на лікування Covid-19. Щодо громадян України, що повертаються з-за кордону, вони мають піти на самоізоляцію на 14 днів, незалежно від того, в якій зоні знаходиться країна, звідки вони в’їжджають. Від самоізоляції звільняються українці, які мають на руках негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 48 годин (виняток - діти віком до 12 років. В постанові №230 також вказані категорії громадян, які не підлягатимуть самоізоляції. Громадяни України, які підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону, адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом чи лінію розмежування, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи "Дій вдома". У разі неможливості встановлення мобільного додатка громадяни України підлягають обсервації. Наявність встановленого додатку перевіряють прикордонники. Самоізоляція чи обсервація таких осіб припиняється в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР.


26.02.2015 10:26

НА ПОРОЗІ - ЧЕРГОВИЙ ПРИЗОВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ
НА ПОРОЗІ - ЧЕРГОВИЙ ПРИЗОВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ Сторожинецький районний військовий комісаріат розпочинає підготовчі заходи до проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу, пов'язані із оповіщенням, медичним оглядом, додатковим медичним обстеженням та вивченням призовників.


04.09.2013 09:07

В МЕЖАХ МІСТА БУДЕ ОБМЕЖЕНО РУХ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ
В МЕЖАХ МІСТА БУДЕ ОБМЕЖЕНО РУХ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ На серпневому засіданні виконкому міської ради прийняли рішення про заборону заїзду в межі міста транзитного транспорту вантажопідйомністю більше 2,5 тонн.


14.05.2012 11:59

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО ВИХОДУ НА ПОЛОНИНУ У КРАСНОЇЛЬСЬК
ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО ВИХОДУ НА ПОЛОНИНУ У КРАСНОЇЛЬСЬК
Шановні краяни та гості! Районна державна адміністрація та районна рада запрошують вас взяти участь у районному фестивалі «Красноїльська полонина - 2012», який відбудеться 20 травня 2012 року об 11 годині в смт. Красноїльськ (напрямок - "Бухарестська дорога").