Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Чернівецький район

Новини

25.06.2015 13:53

Лікар-реаніматолог зі Сторожинця рятує поранених в зоні АТО |  Громадянське суспільство

Дивні моменти переживаємо нині, коли на карту поставлена незалежність нашої держави та тисячі життів її захисників. У цей період абстрактне поняття патріотизму набуває певних форм і доволі конкретного змісту. На ці та інші роздуми навіює лист-подяка, яку передав через рідних із зони АТО наш земляк В. О. Кнапик: “Щиро дякую адміністрації та персоналу центральної районної лікарні за допомогу та підтримку, надану мені та моїй родині. Обіцяю гідно виконувати свій обов’язок”.
Перше, що спадає на думку після прочитаного - велике бажання потиснути цій людині руку і сказати: ”Це вам дякуємо за ту велику справу, яку робите, ризикуючи життям”.
Звичайно ж, звернулись до колег Віктора Омеляновича, щоб дізнатися більше про його уподобання та людські якості.
- Віктор Кнапик - справжній патріот. Вірю, що він гідно представляє медиків нашого району. Адже не шукав шляхів, щоби уникнути відповідальної місії - велика йому вдячність, - з повагою про колегу сказав О. Ф. Войцеховський, заступник головного лікаря ЦРЛ.
- Він був мобілізований ще у лютому, увесь цей час підтримуємо зв’язок. Знаємо, що Віктор пройшов підготовку на базі під Києвом, а відтак був направлений в зону АТО. Тепер він допомагає бійцям у Львівському шпиталі на базі Красноармійської ЦРЛ. Звичайно, гордимося своїм колегою, адже він виконує дуже потрібну місію, надаючи первинну допомогу пораненим, має справу з такими складними ранами, які у мирному житті рідко зустрінеш. Треба мати велику мужність і силу волі, щоб працювати в таких умовах щодня... Звичайно ж, коли ми проводжали його на службу, то зробили все можливе, щоб почувався впевнено, мав все необхідне для побутових умов, для праці. Головний лікар М. Д. Плегуца на загальних зборах колективу запропонував допомогти колезі в екіпіруванні та оснащенні. Таким чином зібрали необхідні кошти, за які придбали екіпірування: палатку, спальник, карімат, ліхтарі. Закупили спеціальний рюкзак для медикаментів з великою кількістю кишеньок - відділень - на 30 кілограм ваги. І, звичайно, заповнили його ліками, а також дали спеціальний набір анестезіолога, - розповів І. І. Буряк, лікар реанімаційно-анестезілогічного відділення ЦРЛ.
Від колег ми дізналися, що за В. Кнапиком зберігається середня зарплатня, часткову підтримку надали й сім’ї, в якій виховують двох діток. Адже дружина перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 6-річного віку, і їй непросто. До речі, вона також працює в медичній галузі, як і мати Віктора - Марія Михайлівна.
-  Віктор у нашому відділенні працює вже понад десять літ. Лікар I категорії, приємна і щира людина, кваліфікований спеціаліст, комунікабельний і уважний. Знаємо, що дуже гарний сім’янин, батько. Звичайно ж, ми бажаємо йому головного: миру! І хай Бог береже його щохвилини. А ще щиро надіємося, що в день професійного свята він дійсно відпочиватиме, що не буде тривожних повідомлень та жодних поранених, -   поділився Іван Іванович.
Ми так само зичимо повернення з миром та перемогою! Хай щастить! А ще щиро дякуємо за ту
місію, яка випала на його долю, за патріотизм і жертовність.
 На знімку: В. О. КНАПИК з сім’єю.

  • Автор:Лариса ЛЄВІНА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.
  • Джерело: "Рідний край" від 19.06.2015