Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Чернівецький район

Новини

27.05.2015 09:07

ДО СУСІДІВ - ЗА ДОСВІДОМ |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Делегація, яку очолила голова районної ради Катерина Гуцуляк і до складу якої входили голови населених пунктів Підгір’я, депутати обласної і районної рад, з робочим візитом відвідала сусідню Румунію. Ця поїздка відбулася у рамках транскордонного співробітництва, реалізації проекту “Транскордонний інструмент управління відходами у сільській місцевості” та вивчення досвіду Румунії з питань децентралізації влади, яка на часі в Україні.
Наша делегація побувала в органі самоврядування комуни Вама Сучавського повіту, де місцевий примар (голова) розповів про населений пункт, ознайомив з умовами праці працівників примарії, інфраструктурою населеного пункту, до якого входять чотири села. Господар велику увагу звернув на впровадження на території комуни європейських проектів, що дало змогу побудувати нові та відремонтувати старі будівлі соціального призначення. Він також розповів про організацію збору, вивозу та утилізацію сміття.
Представники делегації мали можливість подивитися, як ґаздують в простих румунських селах, як побудована система влади, як надаються жителям комуни адміністративні послуги тощо.


  • Джерело: "Рідний край" від 22.05.2015