Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Чернівецький район

Новини

24.03.2015 09:35

І повертаються до мирного життя |  Патріотична робота

Днями на Підгір’я повернулися 29 військових, які захищали територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції, та 14, які несли службу у військових частинах територіальної оборони, прикордонної служби тощо. Їх демобілізували, згідно з відповідним Указом Президента України про демобілізацію. Це - жителі різних населених пунктів району, які продемонстрували свою громадянську позицію і стали на захист соборності нашої держави.
У районному військовому комісаріаті повідомили, що очікують демобілізації інших захисників зі Сторожинеччини, які, як і ті, що вже повернулися до своїх домівок, були відкликані зі запасу ще під час першої хвилі мобілізації.
Олеся ДЛУЖАНСЬКА

Голова райдержадміністрації Ярослав БАРТОШ, депутат обласної ради Світлана ФОЧУК та депутат районної ради Микола МІКІЦЕЛ зустрілись з активним учасником революції Гідності, учасником антитерористичної операції на сході України офіцером Радіоном Клебаком з Кам’яни. Очевидно, що окремі аспекти розмови торкалися підтримки тих, хто воював на сході України за цілісність та соборність нашої держави. Вони стануть наріжними каменями у роботі як виконавчої, так і представницької гілок влади.

“ Ви для всіх нас - взірець мужності та відваги, є Громадянами та Патріотами нашої Вітчизни..,” - такі слова містяться у подяках, які були висловлені з вуст голови райдержадміністрації Ярослава Бартоша та голови райради Катерини Гуцуляк на адресу учасників АТО Ігорю Ламнику зі Сторожинця та Івану Демчуку з Нових Бросківців, які одними з перших після року служби на сході України повернулися додому. Ця подія відбулася у районному будинку національних культур під час однієї з нарад з керівниками населених пунктів Підгір’я. Колишніх воїнів 95-ї Житомирської аеромобільної бригади присутні вітали стоячи. Їм, окрім подяк, вручили українські державні стяги. “Слава Україні! Героям слава!” - лунали дружні гасла у приміщенні закладу.

  • Джерело: "Рідний край" від 20.03.2015