Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Чернівецький район

Новини

24.03.2015 09:24

РЕКОНСТРУКЦІЮ ЦЕНТРАЛЬНОГО МАЙДАНУ У СТОРОЖИНЦІ ПЛАНУЮТЬ ЗАВЕРШИТИ ДО ВЕЛИКОДНЯ |  Життя територіальних громад

Центральна площа Сторожинця була місцем проведення не одного масового заходу. Тут проходять урочистості з нагоди державних свят, сільськогосподарські ярмарки. Тут місцеві активісти демонстрували свою позицію під час акцій громадської непокори. Тут щороку краяни запалюють новорічний вогник біля центральної ялинки Підгір'я...
Центральна площа - це обличчя міста. Та останніми роками майдан вкрили суцільні вибоїни та тріщини в асфальті.
Тож, не дивно, що реконструкція центрального майдану у райцентрі стала довгоочікуваною приємною несподіванкою для сторожинчан та гостей міста. З початку березня тут вкладає якісну плитку досвідчена бригада будівельників, яка має досвід реконструкції площ у Львові, Кам’янці-Подільському та Чернівцях (Площа Філармонії). Трудівники - уродженці різних куточків області - працюють щодня по 12 годин, щоб завершити роботи до Великодня.
- Вартість реконструкції - 995 тисяч гривень, - повідомив міський голова Микола КАРЛІЙЧУК. - На минулій сесії міської ради депутати одноголосно проголосували за те, щоб виділити 840 тисяч гривень, бо з розумінням поставились до такої потреби. Решту - 155 тисяч гривень, та ще 120 тисяч гривень для прокладення плитки на тротуарі доведеться шукати. Але справа зрушила з місця, що вже тішить.
За словами міського голови, у міській раді вже визначились із оздобленням площі: у перспективі чотири її кути прикрашатимуть уквітчані ліхтарі, а у центрі стоятиме вишукана кована колона зі… сонячним годинником.

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.
  • Джерело: "Рідний край" від 20.03.2015