Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Чернівецький район

Новини

24.03.2021 10:52

В Україні запроваджують нові умови перетину кордону |  Інформації
В Україні запроваджують нові умови перетину кордону
Кабінет міністрів запровадив нові правила перетину кордону для іноземних та українських громадян - йдеться у постанові уряду.
Своєю постановою № 230 від 22 березня 2021 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236 від 09 грудня 2020 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".
Згідно вказаної постанови іноземні громадяни, незалежно від країни прибуття, мають надати негативний результат ПЛР-тесту, що зроблений не раніше 72 годин до перетину кордону, а також поліс медичного страхування, що покриває в тому числі витрати на лікування Covid-19.
Щодо громадян України, що повертаються з-за кордону, вони мають піти на самоізоляцію на 14 днів, незалежно від того, в якій зоні знаходиться країна, звідки вони в’їжджають. Від самоізоляції звільняються українці, які мають на руках негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 48 годин (виняток - діти віком до 12 років.
В постанові №230 також вказані категорії громадян, які не підлягатимуть самоізоляції.
Громадяни України, які підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону, адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом чи лінію розмежування, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи "Дій вдома". У разі неможливості встановлення мобільного додатка громадяни України підлягають обсервації.
Наявність встановленого додатку перевіряють прикордонники.
Самоізоляція чи обсервація таких осіб припиняється в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР.


09.03.2021 11:59

Відбулась позачергова ІІІ сесія районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась позачергова ІІІ сесія районної ради Сьогодні, 9 березня, під головуванням Олександра Каспрука – заступника голови Чернівецької районної ради відбулась позачергова ІІІ сесія районної ради.
В роботі пленарного засідання взяли участь, голова Чернівецької районної державної адміністрації – Дмитро Козарійчук, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації – Наталія Гусак.
На порядок денний було винесено питання “Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради” з даного питання присутніх депутатів проінформував Олександр Каспрук – заступника голови Чернівецької районної ради, розглянувши заяву заступника голови районної ради Середюка Володимира Богдановича від 03 березня 2021 року про складення ним повноважень заступника голови Чернівецької районної ради без припинення повноважень депутата Чернівецької районної ради депутати прийняли рішення взяти до відома факт дострокового припинення повноважень заступника голови Чернівецької районної ради Середюка Володимира Богдановича без припинення повноважень депутата Чернівецької районної ради.
Ще одним питанням, яке було винесено на розгляд сесії та заслухано депутатами районної ради було питання “Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецького району Павла Шевчука щодо діяльності місцевої прокуратури на території Кіцманського та Заставнівського районів протягом 2020 року”.
Також депутатами районної ради було заслухано інформацію Гусак Наталії – заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації “Про епідеміологічну ситуацію на території Чернівецького району”
В результаті своєї роботи депутати прийняли рішення з усіх питань порядку денного.


20.07.2015 08:16

До уваги потенційних інвесторів |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Оголошується аукціон з продажу майна комунальної власності


09.07.2015 10:40

Збори в Народному Домі Банилова-Підгірного |  Життя територіальних громад
Збори в Народному Домі Банилова-Підгірного У вівторок, 07.07.15р., в Народному Домі Банилова-Підгірного зібралися громади сіл Банилова-Підгірного, Давидівки та Черешу.


02.07.2015 16:22

СТАРОБРОСКОВЕЦЬКА ГРОМАДА ВВАЖАЄ СЕБЕ САМОДОСТАТНЬОЮ |  Діяльність органів місцевого самоврядування
СТАРОБРОСКОВЕЦЬКА ГРОМАДА ВВАЖАЄ СЕБЕ САМОДОСТАТНЬОЮ НА ГОЛОВНІ ЗБОРИ РОКУ В СТАРИХ БРОКІВЦЯХ ЗІБРАЛИСЯ ПРЕДСТАВНИКИ З УСІХ КУТІВ СЕЛА, ПОЧИНАЮЧИ З ГЛИБОЧКА І АЖ ДО ВІДДАЛЕНОЇ ЧЕРЕШЕНЬКИ. ЗІ ЗВІТОМ ПРО ПЕРШИЙ РІК РОБОТИ НА ПОСАДІ ВИСТУПИВ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ІЛЛЯ ПРУНЬ, ЯКИЙ ПРОІНФОРМУВАВ ПРО ЗРОБЛЕНЕ ТА НАГОЛОСИВ НА НЕВИРІШЕНИХ ПРОБЛЕМАХ.30.06.2015 09:23

День Молоді в Сторожинці: Від молоді для молоді! |  Громадське життя
День Молоді в Сторожинці: Від молоді для молоді! В неділю, 28.06.15 р., на стадіоні “Дружба” в Сторожинці пройшли заходи, присвячені Дню Молоді. Перед урочистою частиною був проведений футбольний матч та змагання з гирьового спорту, після чого був даний старт велоквесту.


30.06.2015 09:11

“Об’єднання учасників АТО” в Сторожинці |  Громадянське суспільство
“Об’єднання учасників АТО” в Сторожинці 26 червня в залі засідань Сторожинецької міської ради відбулося установче засідання громадської організації “Об’єднання учасників АТО” в Сторожинецькому районі.


25.06.2015 13:53

Лікар-реаніматолог зі Сторожинця рятує поранених в зоні АТО |  Громадянське суспільство
Лікар-реаніматолог зі Сторожинця рятує поранених в зоні АТО Ми зичимо повернення з миром та перемогою! Хай щастить! А ще щиро дякуємо за ту місію, яка випала на його долю, за патріотизм і жертовність.


15.06.2015 11:00

Поляки подарували Сторожинцю нове пожежне авто |  Міжнародне співробітництво
Поляки подарували Сторожинцю нове пожежне авто 11.06.2015 р. в Сторожинці біля будівлі районної ради відбулася передача пожежного автомобіля, який був подарований громадою польського міста-партнера Жгув нашим рятувальникам


15.06.2015 10:44

Благодійний концерт у Старій Жадові |  Патріотична робота
Благодійний концерт у Старій Жадові 7 червня в селі Стара Жадова відбувся благодійний концерт на підтримку бійців у зоні АТО.


15.06.2015 10:37

Бобівецька амбулаторія буде на обласному конкурсі |  Життя територіальних громад
Бобівецька амбулаторія буде на обласному конкурсі 26 червня 2015 р. в м. Заставна відбудеться обласний конкурс “Краща медична сестра – 2015″


27.05.2015 09:28

ЖИТЕЛІ БУДЕНЦЯ МОЛИЛИСЯ ЗА МИР В УКРАЇНІ |  Життя територіальних громад
ЖИТЕЛІ БУДЕНЦЯ МОЛИЛИСЯ ЗА МИР В УКРАЇНІ Минулого тижня біля пам’ятника жертв сталінських репресій, на якому вигравіювані прізвища 84 жителів Буденця, відбулася молебна панахида за мир та злагоду в Україні


27.05.2015 09:07

ДО СУСІДІВ - ЗА ДОСВІДОМ |  Діяльність органів місцевого самоврядування
ДО СУСІДІВ - ЗА ДОСВІДОМ Делегація, яку очолила голова районної ради Катерина Гуцуляк і до складу якої входили голови населених пунктів Підгір’я, депутати обласної і районної рад, з робочим візитом відвідала сусідню Румунію


27.05.2015 08:24

ВІДЛІТАЮТЬ ЖУРАВЛЯМИ У ВИРІЙ |  Патріотична робота
ВІДЛІТАЮТЬ ЖУРАВЛЯМИ У ВИРІЙ МИНУЛОЇ НЕДІЛІ НА МОГИЛИ НАШИХ КРАЯН ЛЯГЛО 49 ВІНКІВ ПАМ’ЯТІ. СТІЛЬКИ ЛЮДЕЙ З ПІДГІР’Я, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У АФГАНСЬКІЙ ВІЙНІ, В ІНШИХ КОНФЛІКТАХ ЗА МЕЖАМИ ТОДІШНЬОГО РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ, НА ЖАЛЬ, ВІДІЙШЛИ У ВІЧНІСТЬ. В ТОМУ ЧИСЛІ ВІНКИ ПОКЛАЛИ І НА СВІЖІ МОГИЛИ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В ЗОНІ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НА СХОДІ УКРАЇНИ.24.03.2015 09:35

І повертаються до мирного життя |  Патріотична робота
І повертаються до мирного життя Днями на Підгір’я повернулися 29 військових, які захищали територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції, та 14, які несли службу у військових частинах територіальної оборони